המנהל הלוגיסטי של עירוני מכבי קריית גת, אלי בן משה נפטר היום על המגרש

אירועי האלימות ממשיכים להכות בכדורגל הישראלי ובליגות הנמוכות.

במשחק בסיום המשחק בין מכבי קרית גת למ.ס כפר קאסם (1:1) החל קהל אוהדי כפר קאסם לזרוק בקבוקים ולהשתולל. אפסנאי קרית גת קיבל התקף לב ומותו נקבע בבית החולים.
המחזור ה-29 בליגה א' נערך אחר הצהריים. במגרש בקרית גת אירחה הקבוצה הביתית את מ.ס כפר קאסם בסיומו נפרדו הקבוצות בתוצאה 1:1. בסיום המשחק החל קהל אוהדי כפר קאסם לזרוק בקבוקים ולקלל ולהשתולל, לאחר שריקת הסיום התמוטט האפסנאי של קרית גת, ניידות ששהו במגרש הגיעו לטפל ולהעניק טיפול לאפסנאי והחלו בפעולות החייאה מתקדמות לייצב את מצבו ולפנותו לבית החולים ברזילי.
בחלוף שעה מותו נקבע בבית החולים.

תגובת דודו בן לולו יושב ראש הקבוצה:

"אלי בן משה, המנהל הלוגיסטי שלנו נפטר היום בסיום המשחק ככל הנראה מהתקף לב . יום שחור למועדון. אלי היה אבא של כל השחקנים אהב אותם אחד אחד כמו ילדים  ודאג להם ואף הוציא כסף מכיסו  כדי לפנק אותם יום יום.
קשה לי לדבר עליו בלשון עבר. כולנו עדיין בהלם. נשארנו היום בליגה ואלי יודע את זה אבל זה לא שווה כלום. הייתי מעדיף לרדת ליגה ושאלי יחיה וישאר איתנו עוד שנים רבות. בשמי ובשם מועדון מכבי קרית גת אני מביע צער בפני המשפחה. יהי זכרו ברוך ומנוחתו עדן."

תגובת דוברות איחוד והצלה:

"קבלנו דיווח לפני כשעה על אדון בן 62 מנהל אפסנאות של אצטדיון קרית גת שהתמוטט במהלך המשחק, הגענו למקום צוות אמבולנס איחוד הצלה ואופנועים יחד עם כונני מדא ביצענו פעולות החייאה כולל מתן שוקים חשמליים, (22 דקות עד להגעת הנטן מרחוק) חזר דופק העלו אותו לנטן ושוב נפל דופק חזרו שוב להחייאה לצערינו לאחר מאמצים נקבע בבית חולים."

כונני איחוד והצלה מבצעים החייה על הדשא. צילום: דוברות איחוד והצלה

כונני איחוד והצלה מבצעים החייאה על הדשא. צילום: דוברות איחוד והצלה