הישגים מצויינים בתחרות הרמת המשקולות הארצית שהתקיימה בקריית גת

רשת המתנ"סים אירחה את תחרות ה-POWER LIFTING  (הרמות כח ומשקולות) בקרית גת במעמד ממלא מקום ראש העיר, יעקב אפראימוב, נשיא האיגוד הארצי ולרי טומילוב ומנכ"ל רשת המתנ"סים אמיר בן שמחון. תושבי העיר זכו בארבעה מדליות זהב וגביע.

אולם בית רחל לבש השבוע צורה מיוחדת עם הפיכתו לאולם הרמת משקולות במסגרת התחרות הארצית של איגוד ה-POWER LIFTING  בישראל. עשרות משתתפים מרחבי הארץ התחרו בניהם ב "קרב שלוש" שכלל מספר קטגוריות בחלוקה לגילאים, למשקלים וכן תחרות עבור גברים ונשים. המקצים כללו תרגילי הרמות כח,  לחיצות חזה וישור גב עםמשקולות.  קבוצות המשתתפים היו כה מגוונת עד כי המשתתפת הצעירה ביותר, עליזה טומילוב היא בת 12 בלבד ואילו המשתתף המבוגר ביותר הוא גרגורי רובין אשר חוגג בשבוע הבא את יום הולדתו ה-80.

גם הנציגים מקרית גת, הזוג סרגיי רודיקוב (המשמש כסגן נשיא האיגוד הארצי) ואנה סוקולוב הביאו כבוד רב לעיר וזכו במקומות הראשונים ובמדליות עם התוצאות הטובות ביותר בטורניר.

מנכ"ל רשת המתנ"סים, אמיר בן שמחון ברך את המשתתפים וציין כי קרית גת ורשת המתנ"סים שמחים על אירוח התחרות הייחודית ומאחלים הצלחה למשתתפים.

באיגוד ביקשו להודות לממלא מקום ראש העיר קרית גת, מר יעקב אפראימוב, על הסיוע ותרומתו להצלחת התחרות, למנהלת מחלקת הקליטה העירונית נינה דוקונין ולרשת המתנ"סים על ההירתמות לקיום התחרות בקרית גת.