הותקף בברוטליות ונדקר לעיני כל בגלל הערה

בתאריך 29.08 בשעות אחה״צ דווח למוקד 100 של משטרת המחוז הדרומי על ארוע דקירה ברחוב רוגוזין באשדוד. למקום הגיעו צוותי סיור של משטרת אשדוד ממרחב לכיש וכוחות רפואה. השוטרים איתרו במקום אדם אשר נדקר בבטנו. הוא פונה לבית חולים במצב קל לצורך קבלת טיפול רפואי.

הותקף בברוטליות בגלל הערה

הותקף בברוטליות בגלל הערה

במשטרת אשדוד פתחו בחקירת נסיבות האירוע והבינו במהרה את הסיפור לאשורו. אדם בשנות העשרים לחייו תושב העיר אשדוד, ישב עם חבריו בבית קפה ברובע א׳ בעיר אשדוד, כשלפתע הגיע למקום אדם אחר שנראה היה בגילופין והחל לשוחח עמם. בשלב מסויים ככל הנראה הצעיר שהותקף ונדקר מאוחר יותר לעג לאותו אדם על מראהו, ובתגובה אותו אדם יצא מהמקום וקרא לאחיו.
כעבור כרבע שעה הגיח החשוד למקום והלם באמצעות אגרופו בראשו של הצעיר לעיני חבריו. הוא הכה אותו בפניו ובמקביל אחיו שהגיע גם כן, בעט בו עד אשר חבריו של הצעיר הדפו אותם והרחיקו אותם ממנו, הכל לעיני מצלמות האבטחה של בית הקפה.
בהמשך אותו הערב נפגשו השניים שוב בסמוך לבית הקפה באמצע הרחוב. שם החל להתפתח ויכוח בין השניים. בתגובה אחיו של החשוד (שנעלב קודם והכה את הצעיר בפניו) הוציא מכיסו מברג ודקר את הצעיר בבטנו פעם אחת. לאחר מכן נמלט מהמקום והשוטרים כאמור הגיעו לזירה ופתחו בחקירה.

באמצעות פעולות חקירה מהירות וגביית עדויות מעדי ראייה, התחקו חוקרי צוות המעצרים אחר זהותם של שני החשודים בתקיפה ובדקירה. שני האחים תושבי אשדוד (בשנות העשרים והשלושים לחייהם בהתאמה) נעצרו ביום שלמחרת האירוע בביתם ע״י בלשי משטרת אשדוד.
בחקירתם השניים קשרו עצמם לתקיפה אך לא לדקירה שאירעה מאוחר יותר. בסיום חקירתם נכלאו ומעצרם הוארך מספר פעמים. אמש הוגש נגדם כתב אישום בבית משפט השלום באשקלון באמצעות חטיבת התביעות של משטרת ישראל בגין תקיפה וגרימת פציעה.

כתבות נוספות:  בדיקת קבוצת הנוער של עמותת "אור ירוק": מפגעי בטיחות התגלו סביב מוסדות החינוך בקריית גת

החוקרים שטיפלו בתיק רס״מ משה אדרי ורס״מ אמנון גנאור סיפרו כי הרקע למעשה התקיפה והדקירה שבאה לאחר מכן נבע מיצר נקם לאחר שהחשוד נפגע ממילותיו של קורבן העבירה. ״בחקירה סיפר לנו החשוד כי נפגע מכך שהצעיר לעג לו על מראהו ליד אנשים. בעקבות כך הוא היה נסער וביחד עם אחיו החליטו לתקוף אותו כדי לנקום בו, תואנה שכמובן אין בה ממש בכדי להצדיק את מעשיו הבריוניים״.