הושק קמפיין השיווק של כרמי גת

שלטי חוצות ברחבי תל אביב

שלטי חוצות ברחבי תל אביב

ביום רביעי הושק קמפיין השיווק של כרמי גת באמצעי תקשורת ארציים רבים שנותן רוח גבית גדולה במיוחד לשכונה הנבנית בצפון העיר. קמפיין השיווק של כרמי גת הושק על מנת למשוך ציבור מתעניינים לפרוייקט מכל רחבי הארץ. החשיפה – אדירה!

"פעם בדור נפתח בפניך חלון הזדמנויות", במשפט זה מתחיל קמפיין השיווק של כרמי גת. אמש, יום רביעי, עלה לאוויר קמפיין השיווק הארצי של השכונה החדשה שנבנית בצפון העיר ועד כה רוקמת 'עור' ותשתיות רבות. הקמפיין כולל תשדירי רדיו בגלי צה"ל, גלגל"צ, רשת ב' ורדיו דרום. פרסום בשלטי חוצות מרכזיים בת"א ובירושלים, שלטי ענק בנתיבי איילון ובתחנות הרכבת, פרסום בעיתונות כתובה: ידיעות, מעריב, "ישראל היום" כלכליסט דה מרקר וגלובס, וכן "הרבה הרבה" אינטרנט – באתר ynet, באתרים הכלכליים, ביד -2,מודעות ממומנות בפייסבוק ובגוגל, יו-טיוב ופעולות ריטרגטינג: דיוור יעודי לגולשים המתעניינים בנדל"ן בסה"כ חשיפה מטורפת לשכונה ולעיר המתחדשת.

השקת קמפיין השיווק של כרמי גת כולל "הרבה הרבה" אינטרנט – באתר ynet, באתרים הכלכליים, ביד -2,מודעות ממומנות בפייסבוק ובגוגל

באנר ענק באתר הכלכליסט

עיריית קריית גת ורשות מקרקעי ישראל בשיתוף לשכת הפרסום הממשלתית פעלו במשותף בבניית קמפיין השיווק של כרמי גת וקביעת תמהיל המדיה.שני קהלי היעד הפוטנציאליים לקמפיין הם רוכשים עתידיים מרחבי הארץ וקבלנים. המטרה העיקרית היא לעודד ביקושים ולהניע לפעולה לרכישת שטחים לבניה פרטית ולבניה רוויה, תוך כדי הדגשת ההזדמנות והיתרונות של הסכם הגג שחתמו ממשלת ישראל ועיריית קריית גת הכולל קדם מימון תשתיות, בניית מוסדות חינוך וציבור ופארק ענק מרכזי ברובע כבר במהלך הבנייה למגורים.

מתחם 07, הראשון מבין חמשת המתחמים, שווק בהצלחה ובימים אלה מבוצעות בו עבודות פיתוח מקיפות .המכרז השני לשיווק 1500 יח"ד פורסם וייסגר במהלך נובמבר. רובע המגורים על חמשת מתחמי המגורים מכיל כ- 8000 יחידות דיור בבניה רוויה ובניה צמודת קרקע.

כרמי גת קורמת תשתיות

גם במבט מרחוק, ניתן כבר להתרשם מההתקדמות הגדולה של עבודות התשתיות בשטח המיועד לאכלס את דרי המתחם הראשון ברובע הצפוני

רובע המגורים הצפוני החדש בקריית גת "כרמי גת" קורם בימים אלה תשתיות פיתוח מקיפות. גם במבט מרחוק, ניתן כבר להתרשם מההתקדמות הגדולה של עבודות התשתיות בשטח המיועד לאכלס את דרי המתחם הראשון ברובע הצפוני, מתחם 07. כאמור מדובר במתחם הראשון ששווק בהצלחה יתירה בתחילת השנה, מתחם 07 ובו כ600 דירות בבניה רוויה וכ-200 בתים צמודי קרקע. בין עבודות התשתית שכבר מבוצעות ניתן כבר לראות את הנחת המצעים ותשתיות תת קרקעיות לתוואי כבישים ראשוני, הנחת מערכות ביוב וניקוז, ביצוע מבנה מובל לנחל קומם וביצוע גשר מעל תוואי נחל לכיש והחיבור לעיר. עבודות התשתית מתקדמות בקצב מואץ וע"פי התכנון ימסרו המגרשים ליזמים בעוד כ-8 חודשים, כמתוכנן.

מעבר להשקת קמפיין השיווק של כרמי גת, העיר כולה עוברת תהליך של מיתוג, ההתפתחות וההתקדמות מביטים מכל פינה. מצד שני מושמעות ביקורות רבות על הזנחה של חלקים מסוימים בעת התפתחותה של העיר והריצה קדימה. "ההזנחה היא פושעת, אני מתגורר בתמרים מאז ומתמיד, ומרגיש ששכחו אותנו לפני 20 שנה בערך" סיפר לנו במרמור רב, יגאל, בן 57, תושב שכונת התמרים.  

ההכנות לבניית הגשר המחבר בין העיר לשכונה

ההכנות לבניית הגשר המחבר בין העיר לשכונה

אחד מהתחומים שקפצו קפיצה משמעותית במיוחד הוא תחום הנוער והאירועים, שתחת מינויו של חבר המועצה, עו"ד יקיר שינדלר. גם זקני העיר לא מצליחים לזכור רצף אירועי תרבות ומופעים רבים ואיכותיים כל כך לכל הגילאים כמו שהיו בחודשים האחרונים והיד עוד נטויה. אמש הגיש עו"ד יקיר שינדלר, לעירייה, את התקציב של "אופק" – העמותה לנוער וצעירים של העיר, אשר שם דגש על אירועים, פעילויות ותוכניות לנוער, צעירים וסטודנטים.

כתבות נוספות:  קייטנות החופש הגדול

חבר המועצה, עו"ד יקיר שינדלר, התייחס בעמוד הפייסבוק של העמותה: "בכוונתי לעשות כל שביכולתי על מנת שהתקציב יאושר במלואו, כך שכולנו נוכל ליהנות בשנת 2015 מהתוכניות המקצועיות ביותר לתעסוקה לצעירים, מלגות לסטודנטים להעשרה וקידום התושבים והעסקים בעיר, וכן מהמסיבות וההופעות הכי שוות ופרוייקטים מצויינים לקידום העיר ותושביה."