הוקפא שיווק של 600 דירות בכרמי גת

לאחר שעיריית קריית גת נכנסה לקשיים כספיים בעקבות השקעת מליוני שקלים בפיתוח שכונת כרמי גת בצפון קריית גת, הוחלט בישיבת מועצת העיר להקפיא לבינתיים את המשך שיווק של יחידות הדיור עד שהממשלה לא תעביר את הכספים.

ראש העיר אבירם דהרי בישיבת מועצת העיר

"הקפאנו את שיווק 600 הדירות בכרמי גת עד שיועבר הכסף" | צילום באדיבות מגזין סטטוס

בישיבת מועצת העיר התבקשה המועצה לאשר את פרוטוקול ועד הכספים. רגע לפני ההצבעה סיפר ראש העיר לתושבים שמצב קופת העיריה בכי רע והסיבה העיקרית היא העלויות הרבות שנפלו על הרשות בעקבות פיתוח כרמי גת ואי העברת הכספים של המדינה לעירייה. ביום א' בישיבה, הסביר ראש העיר על מצב הרשות ואמר:"אנחנו מחכים לכסף מהממשלה על כל מרכיביה"

לדברי דהרי, כפי שגם סגנית ראש העיר שולמית סהלו הסבירה בעבר, ישנם קשיים של הרשות מאחר ובמשך חצי שנה לא הורכבה ממשלה ולא נתקבלו החלטות או הועברו כספים ייעודיים על ידי פקידי האוצר.

דהרי: "חתמנו על הסכם כרמי גת ופרצנו את הדרך לשאר הערים. היינו חלק מהסכם הגג, מה שאומר שאם רשות משקיעה כסף היא תקבל מהמדינה הגדלת התמורה. וכך הרשות החלה בפיתוח כרמי גת, כולל הכנסת סעיפי הגשרים והיתרי הבניה השונים, שרק עלותם בחצי שנה האחרונה עלתה לרשות כ20 מיליון ש"ח". ואז הוסיף: "הקפאנו את שיווק 600 הדירות בכרמי גת עד שיועבר הכסף. אנחנו מקווים שעם הממשלה החדשה נצא לדרך חדשה"

מחבר מועצת העיר, דודו בן לולו נמסר: "אף אחד שרכש לא צריך לחשוש כי מבחינת התקדמות בפיתוח הקדמנו בהרבה את התוכניות מבחינת זמנים.. ההקפאה של השיווק זה בשביל משרדי הממשלה שיעמדו בהבטחות שלהם כלפי העירייה…"

* הצילום והידיעה באדיבות מערכת מגזין סטטוס

כתבות נוספות:  תיאטרון אורנה פורת סיים בגדול