הוסגר על ידי העבריינים לאחר שניסה להזמין את רצח גרושתו

ע"פ החשד, העצור, תושב קריית גת בשנות ה-60 לחייו יצר קשר עם גורמים עברייניים בנגב וניסה להזמין רצח של גרושתו ב-30 אלף שקלים – העבריינים פנו למשטרה והסגירו את החשוד.

הותר לפרסום: החשוד נעצר לפני כשלושה שבועות בתום חקירה סמויה במשטרה. מהחקירה עולה כי הגבר נסע לפני עשר שנים לאתיופיה, שם פגש את האשה הצעירה ממנו והבטיח לה חיי פאר ועושר אם תינשא לו, בפועל מרגע הגעתם לארץ החלה מסכת התעללויות נפשיות, מיניות ופיזיות קשות. הוא קינא לה ומנע ממנה גישה לחברת אנשים, לעבודה ולכסף. בשלב מסוים היא הצליחה לברוח למקלט עם בנה הפעוט, שם קיבלה סיוע. בני הזוג התגרשו והאשה פתחה בחיים חדשים – היא התגיירה, השתקמה, שכרה דירה והתחילה לנהל חיים זוגיים עם גבר שהכירה.

החשוד, שלא השלים עם המצב, איים על בן זוגה באמצעות שליחים ושיקר לו כי היא עדיין נשואה וכעת מתברר כי תכנן להוציא לפועל את איומיו. בעזרת חברו, החשוד פנה לגורמים עברייניים בנגב וביקש שירצחו את אשתו לשעבר כי החלה בקשר עם גבר אחר. הצדדים סיכמו על תשלום של כ-30 אלף שקלים והוא אף שילם מקדמה של 3,000 שקלים. אלא שהעבריינים פנו למשטרה וסיפרו לחוקרי היחידה המרכזית של מרחב הנגב את שאירע. הגרוש וחברו נעצרו לחקירה, במהלכה הכחישו כל קשר למיוחס להם.

מהמשטרה נמסר כי מדובר בחקירה מורכבת שהביאה לסיכול ניסיון רצח ולמעצר הגבר וחברו לפני שהצליחו להוציא לפועל את תוכניתם.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.