ההון האנושי מתפתח במרכז מריאן

P50707-200411הצוות המקצועי של מרכז מריאן והנהלת המרכז משקיעים זה שנים מאמץ ומשאבים רבים בקידומם והכשרתם של אנשי מקצוע בתחום הטיפול בילדי הגיל הרך וזאת על מנת להבטיח צוותים איכותיים העוסקים בטיפול בילדים במסגרות השונות: מעונות יום, קטי גנים, גני ילדים ועוד.

מרכז מריאן מוכר, לאור ניסיונו הרב זה שנים כמוסד מקצועי להכשרת כוח אדם מטעם משרדי הממשלה כדוגמת משרד הכלכלה אשר תחת פיקוחו מתקיימים קורסי המטפלות סוג 1 ו2.

במסגרת הקורסים נלמדים נושאים תאורטיים וכן עבודה מעשית כאשר הדגש מושם על למידה מעמיקה של תחומי ההתפתחות, התקשורת הבין אישית, הקניית מיומנויות מקצועיות בתחומי הגיל הרך, הבנה מעמיקה של צרכיהם ועוד.

בסיום הקורס הנוכחי, התקיים טכס חלוקת תעודת מקצוע במעמד סגנית ראש עריית קריית גת הגב' שולמית סהלו, יו"ר המרכז מר אלון כנעני, מנכ"ל המרכז מר יואל רחמים ומנהלת התחום הגב' מורן אביגיל עטיה.

הנהלת המרכז מברכת את בוגרות הקורס עם סיום לימודיהן והצלחתן בבחינות המשרד.
מרכז מריאן עומד בהרחבת פעולתו בתחום מעונות היום ובמסגרת זו מתוכננים לקום מעונות חדשים בניהם שני מעונות רגילים ומעון נוסף לילדים אוטיסטים.

ההתפתחות החשובה הזו, תתרום למתן פתרונות איכותיים להורים ובמקביל להכשרת כוח אדם מקצועי ומיומן למסגרות אלו במטרה לשפר באופן מתמיד את הטיפול בילדים.
מרכז מריאן מוביל את הסיסמא "עתיד ילדיכם מתחיל בגיל הרך" וככל שהדבר תלוי בנו- להון האנושי ישנו תפקיד מוביל בעתיד ילדכם.

בוגרות הקורס מברכות את צוות מרכז מריאן על ההשקעה הרבה בהכשרתן ואת הגב' תמר פליישר מנחת הקורס זה שנים רבות על העבודה המסורה.