"הדבר הבא": פרויקט המתמחים של מרכז הצעירים "תנופה" יוצא לדרך

"הדבר הבא" היא תוכנית מיוחדת למען סטודנטים בני העיר קריית גת במסגרתו הם רוכשים ניסיון תעסוקתי איכותי במהלך שנתם האחרונה ללימודי התואר. הסטודנטים משתלבים במקומות עבודה איכותיים ובכך לצאת לשוק העבודה עם יתרון משמעותי.

נבחרת המתמחים "הדבר הבא"

נבחרת המתמחים "הדבר הבא"

תוכנית "הדבר הבא" מיושמת במרכז הצעירים "תנופה" למען סטודנטים בני העיר וכמענה על צורך שמתעורר בקרב סטודנטים מחפשי עבודה שסיימו באחרונה את התואר שלהם. אודליה סבג, מנהלת מרכז הצעירים מציינת כי "התוכנית היא המשך ישיר של החזון המנחה אותנו במרכז תנופה ליצור הזדמנויות לקידום ופיתוח צעירים, סטודנטים וחיילים משוחררים ולאפשר להם להצליח להגשים את עצמם בקריית גת ולהישאר בעיר בה חונכו וגדלו".

את התוכנית מלווה רכבת פיתוח הון אנושי, עדי כחלון, אשר מסבירה את הצורך שעלה בקרב הסטודנטים שהגיעו למרכז: "צעירים רבים מגיעים אלינו אחרי שעברו מספר ראיונות ובכל פעם דרשו מהם בנוסף ללימודי התואר שלהם גם ניסיון פרקטי. מדובר בסטודנטים שזה עתה סיימו ללמוד ולא עבדו במקצוע ולו יום אחד ולכן נוצר להם חסם בקבלה לעבודה. התוכנית שלנו מאפשרת להם להתמחות במקומות עבודה איכותיים ומובילים ובכך לצבור ניסיון תעסוקתי בשנתם האחרונה לתואר ובטרם הם יוצאים לשוק העבודה".

במרכז "תנופה" גייסו מעסיקים רבים בתחומים מגוונים שאינם דורשים התמחות במהלך התואר כמו כלכלה, משאבי אנוש, מהנדסים והנדסאים. התוכנית היא ייחודית ועד כה שובצו סטודנטים ממגוון תחומי לימוד (מהנדסי מכונות, ניהול ובקרה תעשייתית, לוגיסטיקה, כלכלה, משאבי אנוש, הנדסת בניין, תקשורת ועוד) במשרות איכותיות אצל מעסיקים כדוגמת: משרד הפנים, בריל דיוויס, רובוטיכאן, Mevo מטבחים, עיריית קריית גת, פליינג קרגו, אפשטיין הנדסה ופיתוח, ערוץ 2 וגם במרכז הצעירים "תנופה".

במרכז קוראים לסטודנטים להתעניין ולבחון את הצטרפותם לתוכנית גם במחזור הבא. ניתן לפנות במייל [email protected] או בטלפון 08-6811871.

כתבות נוספות:  עליה של 10% במספר הניגשים ל-5 יחידות מתמטיקה