הבלשים הופתעו – סוחרת הסמים שנעצרה הינה בהריון מתקדם

אמש הוגשו כתבי אישום כנגד שלושה חשודים בגין סחר בסמים מסוג חשיש. בעקבות מידע שהתקבל במשטרת שדרות של מרחב לכיש הופעל סוכן משטרתי בכדי לרכוש סמים תמורת סכומי כסף משלושה סוחרי סמים תושבי העיר שדרות, 2 גברים ואשה בהריון.

בפעילות שהתקיימה בשבוע שעבר בפיקודו פקד אלכס דביר קצין המודיעין והבילוש של משטרת שדרות, קבע הסוכן המשטרתי שלושה מפגשים, בכל פעם עם חשוד אחר. בכל מפגש דפוס הפעולה היה די קבוע. הסוחר קבע עם הסוכן להיפגש במקומות ציבוריים בכדי לבצע את עסקת הסמים. בכל עסקה רכש הסוכן המשטרתי סמים מסוג חשיש במשקל של עשרות גרמים, הכל תחת עיניהם הפקוחה של בלשי משטרת שדרות.

להפתעת הבלשים ומפעילי הסוכן, אחת החשודות שסיפקה סמים לסוכן המשטרתי, הינה במהלך הריון מתקדם. בסיום כל עסקה נעצר החשוד/ה אשר מכר את הסם לסוכן המשטרתי. השלושה נלקחו לחקירה במשטרת שדרות. אחד מהם אמר לחוקרים בחקירתו: ״שיחקתם אותה, אכלתי אותה״. מעצרם של החשודים הוארך בנפרד בימים האחרונים.

בתום החקירה ומלאכת איסוף הראיות, הוגשו אמש כנגד שלושת החשודים (2 גברים ואשה, תושבי שדרות בגילאי 34,27,21) כתבי אישום בגין סחר בסמים מסוכנים באמצעות חטיבת התביעות של משטרת ישראל. כתבי האישום הוגשו בבית משפט השלום באשקלון.

מפקד משטרת שדרות סנ״צ אפי שיימן ציין: ״בשגרת הפעילות שלנו אנו נאבקים מדי יום במפיצי הסמים ומחוללי הפשיעה באזור. מתחילת השנה הנוכחית נעצרו על ידנו 20 חשודים, שהופללו באמצעות הפעלת מספר סוכנים משטרתיים סמויים. בכדי לצלוח את המאבק המתמשך בסוחרי הסמים, נדרשת מאיתנו כל העת חשיבה יצירתית ופעילות מתוחכמת, כפי שהייתה בשבוע שעבר״.

כתבות נוספות:  הישג לישראל: האו"ם בחר בתנועת הנוער 'כנפיים של קרמבו' כארגון 'יועץ מיוחד' לאו"ם!