האלופים של קריית גת

הפנינג ספורט ייחודי לילדים עם צרכים מיוחדים ובני משפחותיהם התקיים בשבוע שעבר בפארק פ"ז ובמסגרתו נהנו הילדים מפארק מוטורי של עמותת "אתגרים", תחנות ייחודיות של אומגה וטיפוס, מתקנים מתנפחים, עמדות איפור ומתחם בועות סבון גדול.

שותפי ההפנינג

שותפי ההפנינג

מתנפחים

המתנפחים בהפנינג

ההפנינג תוכנן על ידי המרכז למשפחות לילדים עם צרכים מיוחדים, האגף לנגישות וצרכים מיוחדים, רשת המתנ"סים, המרכזים הקהילתיים ורשות הספורט, מרכז מריאן לגיל הרך ולמשפחה ואגף הרווחה- היחידה לעבודה קהילתית. המשפחות ציינו כי ההפנינג שימח את הילדים ואיפשר להם ליהנות מהחופש הגדול בצורה מותאמת ומתחשבת.

כ-600 המשתתפים קיבלו עם הגעתם להפנינג כובע וצמיד של "האלופים של קריית גת" ונהנו מפינוקים מתוקים שהוכנו עבורם במתחם ההפנינג שקושט בתמונות של הילדים.
במרכז למשפחות לילדים עם צרכים מיוחדים הסבירו כי ההפנינג נועד להפגה ולציון סיום החופש הגדול: "ילדי המרכז הם מקור לגאווה, התמודדותם המורכבת והייחודית הופכת אותם לגיבורים ואלופים אמיתיים לכם קראנו להפנינג "האלופים של קריית גת". אחת מהמטרות המרכזיות של היום הוא הרחבת הסובלנות והעלאת המודעות העירונית לילדים בעלי צרכים מיוחדים. ההפנינג לווה ביום שידורים מיוחד ברדיו האזורי. אנחנו מאחלים לילדים ולמשפחותיהם חג שמח ושנה טובה".

לכל התמונות בעמוד הפייסבוק שלנו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.