דעת יחיד: ראש ממשלה לא מפילים בגלל סיגרים, ובטח שלא בגלל ילד שקונה לאפ-דאנס

כבר שלושה ימים כל התקשורת כולל הפרשנים, הממליצים, הפסיכולוגים והיועצים עסוקים בקלטת הלוהטת. יאיר נתניהו הבן של ראש הממשלה שלנו וחבריו העשירים מאוד מבלים ליל שבת בנסיעה בין מועדוני חשפנות ברחבי תל אביב מוגנים על ידי מאבטח מטעם שרות המדינה מוסעים על ידי נהג שהמדינה משלמת את שכרו ורכב שהמדינה מממנת אותו תוך כדי שיחה שאחת מנקודות השפל שלה היא כשיאיר מציע כאחרון הסרסורים, "לסדר" לחבריו את בת זוגו לשעבר, לי לוי.

הבן של נתניהו הוא לא נתניהו העובדה שהבן מתגלה כעיפרון ממש לא מחודד היא יותר בעיה של ההורים שלו מאשר בעיה של כל תושבי מדינת ישראל אלמלא העובדה שבנו של ראש הממשלה נוהג לבקר עם חבריו במועדוני חשפנות, כשהוא מאובטח על ידי שומר ראש ומוסע ממועדון למועדון ברכב ממשלתי עם נהג עובד משרד ראש הממשלה וכל אחד מאיתנו משלם את כל הבילוי המבחיל הזה.

בנימין ושרה נתניהו מנסים להסביר לנו שהילד סך הכל שתה קצת אלכוהול ובגלל זה טיפה סטה מהפסים. "חינכנו את הילדים שלנו לכבד כל אדם.. " אמר נתניהו בפנים חמורי סבר. אבל הילד הזה הוא בלי שנרצה הילד של כולנו. יאיר חי על כספי משלם המסים. הוא מתגורר במעון ראש הממשלה, יש לו מנהג ומאבטח, מצטרף לנסיעות רשמיות, מצטלם עם מנהיגי מדינות. לא רק שהוא לא נער מתבגר, אלא גבר בן 27; לא רק שהוא בן עשירים שנמצא הרחק מעל בן גילו הממוצע בסולם העשירונים; הוא גם – הגם שאינו נבחר ציבור – דמות ציבורית. הוא גם בנו של אישיות ציבורית, וגם נסמך על כספי ציבור. נרצה בכך או לא – הילד הזה הוא, אם נרצה או לא נרצה לפחות כלכלית הוא של כולנו.

ראש הממשלה הציע לנו הציבור שנחשוב איך היינו מרגישים אם היו מקליטים את הילדים שלנו תוך כדי בילוי ומפיצים את הקלטת אז חשבתי, באמת חשבתי ואני חושב שבאמת כל הורה צריך לחשוב איך היה מגיב לו בנו היה מסתובב במועדוני חשפנות, צורך שירותי זנות ומבזה נשים.

אבל בואו נודה על האמת נתניהו הבן נחשף כצרכן זימה בשעה שנתניהו האב מטריח את עצמו למליאת הכנסת כדי לסגור מרכולים בשבת ולשמור על עליונותו המוסרית של העם היהודי.
אבל ראש ממשלה לא מפילים בגלל סיגרים, ובטח שלא בגלל ילד שקונה לאפ-דאנס במועדון חשפנות.