דוד חרמץ מקריית גת מקום 5 באליפות העולם באגרוף

המתאגרף הקריית גתי, דוד חרמץ בן ה-15, ממשיך להוביל את צמרת האגרוף בישראל לנוער והצליח להגיע למקום החמישי והמכובד ביותר באליפות העולם שנערכה בסנט פטרסבורג שברוסיה.

IMGP8232בטורניר אליפות העולם באגרוף שהתקיים בשבוע שעבר בסנט פטסבורג ייצג דוד חרמץ את ישראל בקטגוריות הגיל שלו ובמשקל 50-52 ק"ג. לאחרונה זכה חרמץ במקום החמישי באליפות אירופה והגיע לאליפות העולם במטרה לשחזר ולשפר את ההישג. הטורניר היה הגדול ביותר שהתקיים עד כה, בהשתתפות 67 מדינות. בקטגוריית הגיל והמשקל של חרמץ התחרו 43 מתאגרפים. מאמניו , דוד קוגן, שמיר שמחוב וברגר בוגדן שיבחו אותו על העבודה הקשה וציינו כי מדובר בטורניר קשה במיוחד.

FB_IMG_1442744369545ברגר בוגדן: " דוד הוא אלוף ישראל 3 שנים ברציפות, הוא נלחם מול יריבים קשים מאוד. בתחרות ברוסיה היו לו יריבים קשים, הוא הביס את אלוף אזרבייג'ן שהוא סגן אלוף העולם, הוא הביס את אלוף אוקראינה ולבסוף הפסיד לצערנו בקרב צמוד שהיה לו עם המתאגרף הטורקי וזה היה הקרב על המדליה. אנחנו נמשיך בכל הכוח, הוא מאוד רציני באימונים ויש לו מוטיבציה. המטרה הסופית שלנו זה להגיע לאולימפיאדה כשהוא יהיה בגיל המתאים. כרגע חשוב להבין שההישגים שלו בכלל לא מובנים מאליהם".

השבוע הגיע דוד חרמץ ללשכת ראש העיר, אבירם דהרי, שם זכה לשבחים מראש העיר, ממלא מקומו, יעקב איפראימוב שיסד לפני 24 שנים את בית הספר לאגרוף בקריית גת וכן ממנכ"ל רשת המתנ"סים אמיר בן שמחון. חרמץ כהרגלו המעיט לדבר וציין כי הגיע דרוך לתחרות שהיתה מאוד קשה, הבטיח כי ימשיך להתאמן וציין שהוא כבר חושב על התחרות הבאה.

כתבות נוספות:  אור ירוק: עליה של 175% בתאונות אופניים חשמליים בקריית גת