דודו בן לולו: "שחקנים מחוץ לעיר ובהם מפורסמים וטובים מבקשים להגיע אלינו"

דודו בן לולו, בן 37, נשוי ואב לשלושה, למד בתיכון שלאון ולאחר שירותו בצבא עבד שנה במיאמי-פלורידה ומאז מנהל את העסק המשפחתי "ימית מתנות". דודו שיחק במכבי קריית גת עד גיל נוער, שימש כקפטן הקבוצה ואף זכה באליפות המחוז. סבו היה המאמן הראשון של הקבוצה במשך שנים רבות ואביו היה חבר הנהלה שנים רבות ומשניהם הגיע החיבור של בן לולו למכבי קריית גת. השבוע, יו"ר הקבוצה דודו בן לולו מסכם את העונה.

דודו בן לולו

דודו בן לולו | צילום: ולדיסלב מויסייב

איך אתה מסכם את העונה? מה לא עבד בקבוצה?

"זו היתה עונה קשה מאוד שהתחילה עם המון בעיות ניהוליות ובסכנת ירידה ממשית לפני תחילת העונה. אנחנו אף קיבלנו איום מפורש לכך מהבקרה וההתאחדות ועשינו מספר מהלכים זריזים יחד עם ראש העיר, אמיר בן שמחון ויוסי נעים על מנת לשחק בלאומית והצלחנו. רק אז אפשר להגיד נשמתי לרווחה והתחלנו באיחור רב וללא מחנה אימונים שבועיים וחצי לפני העונה בהקמתה.

התקציב היה מהנמוכים בליגה והתרעתי שנילחם על הירידה מול קבוצות עם תקציב פי 4 או חמש מעלינו וכמובן בלי מגרש ביתי. נלחמנו כל העונה, השחקנים נתנו את המקסימום והפציעות של הרבה מהם במיוחד הוותיקים יותר מדברות בעד עצמן.המגרש הביתי היה מכשול ענק שפגע בנו יותר משתיארתי לעצמי ולא הצלחנו להביא כל העונה ניצחון אחד אפילו ולבסוף כידוע ירדנו ליגה.

מה לא עבד ? אני לא מאמן אז לא אדבר על הקטע המקצועי. המאמנים בחרו את השחקנים והשתדלנו להביא את השחקנים שביקשו כמובן בהתאם לתקציב. הבאנו את קאלה שוער עם ניסיון גדול, את אוהד אדלשטיין שחקן עם קבלות, את אלי זיזוב שחקן עבר במכבי תל אביב, אנדי הזר מאלבניה, דידיה ותימור אביטן מאשדוד וכל שחקני הבית כמובן, זה לא הספיק כנראה לליגה הלאומית והשינוי בעמדת המאמן שחשבנו לעשות זעזוע לא צלח והקבוצה לא הצליחה לנצח עם בנודיס. בנוסף, הבית היה חסר לנו מאוד."

כתבות נוספות:  חשד: חפץ חשוד לבנק פועלים

 מה הרגע הכי קשה שלך?

" הרגע הכי קשה היה ללא ספק במשחק נגד רמת השרון ברמלה שהובלנו 2:0 והפסדנו 4:2 לבסוף. משחק ממש כואב שאם היינו מנצחים יכולנו לעלות על דרך חדשה ,התאכזבתי מאוד באותו יום ולקחתי את ההפסד הזה ממש קשה ."

במבט לאחור האם היית עושה משהו אחרת?

" לא חושב שעשינו איזו טעות קריטית, השתדלנו לעשות כל מה שאפשר וגם כשלא הלך עשינו שינויים בינואר ולפני בעמדת המאמן . מבחינת ניהול הקבוצה התנהלה בצורה הכי מקצועית שיכולה להיות, משכורות שולמו בזמן כל העונה. בניגוד לשנים קודמות הייתה אווירה טובה, השחקנים התאמנו במקצועיות רבה,  אבל בגדול במבחן התוצאה ירדנו וזה כישלון של כולנו ."

עד כמה הנתק בין העמותה לעירייה פגע בקבוצה?

" לגבי העמותה אני מעדיף לא להיכנס לזה עוד פעם. אקצר ואומר שהתחלנו יחד והגענו להסכמות בנוגע לניהול ומשום מה באמצע הדרך נוצרו בעיות ונהיה בלאגן, צר לי כי באמת רצינו שנה שקטה בלי מלחמות. יהיה דיון ביולי בבית משפט לגבי העונה הבאה וכמובן שנכבד כל החלטה . אני מאמין שלטובת הקבוצה והקהל עדיף שאנחנו ( העירייה ) נמשיך עם הקבוצה כי ללא תקציב רציני ומגרש ביתי יהיה קשה להם מאוד להחזיק את הקבוצה גם בליגה א׳, אבל מה שיחליט השופט כמובן שנכבד "

איך משקמים את המועדון?

" אין מה לשקם, לא עברנו תאונת דרכים, ירדנו ליגה וזה היה על הקיר. הכיוון שלי אם אמשיך בכל אופן הוא ברור לשחק עם כמה שיותר קרית גתים בהרכב ולהכשיר ולטפח שחקני נוער. כמובן שאם צריך נחזק כמה נקודות תורפה . נתחיל את האימונים ונקרא לכל מי שחפץ לבוא להתאמן/ להתרשם ושהמאמן יבחר את הסגל ונתחיל, יש פה קהל טוב, גב תומך של העירייה, אווירה טובה של משפחה – אין סיבה שלא נעמיד קבוצה טובה אם לא יהיו תקלות בדרך "

כתבות נוספות:  הריעו, סבתא שרדה את מסעות חול המועד

כיצד נערכת הקבוצה לעונה הבאה בליגה א' ומה המטרות?

"כרגע עוד לא עשינו כלום, נחים קצת מהעונה הקשה . התחילו לפנות אליי שחקנים מחוץ לעיר ובהם מפורסמים וטובים שמבקשים להגיע אלינו, חלקם שיבחו אותנו ששמעו שהתנהלו בצורה מצוינת ושילמנו בזמן תמיד וזו נקודת זכות למועדון ובגלל זה בדיוק הפכנו עולמות אני ואמיר בן שמחון למשכורות כל חודש. נחכה עוד שבועיים בערך נעשה ישיבת צוות עם ראש העיר נראה מה התקציב המשוער ורק אז נקבע מטרות ."

האם קרלוס פרטוק ימשיך להדריך את הקבוצה?

" לגבי עמדת המאמן או הצוות המקצועי עדיין לא סוכם כלום וכמובן שלא חתמנו עם אף אחד לעונה הבאה. אין לי גם אף חוזה משנה שעברה שאני מחוייב לו וטוב שכך. מבחינתי אישית ראיתי בקרלוס אדם חיובי, רציני, מקצוען, שהצליח גם להביא נקודות למרות שלא הוא בנה את הקבוצה, אבל נשב עם ההנהלה וראש העיר ונחשוב טוב מה טוב לקבוצה ומי הצוות שיאמן אותה."

איפה עומד נושא האצטדיון?

" כפי שפורסם קנינו תאורה מב"ש . הבאנו מהנדס מיוחד שבונה תוכנית לחדר חשמל ולפירוק שינוע והתקנת התאורה בעיר. בנוסף יוצא מכרז בקרוב לגבי היציעים וחדרי ההלבשה ומשם נתחיל."

מסר לאוהדים?

" לאוהדים אגיד שיהנו מהחופשה ומהמשפחה, נקווה שיהנו יותר העונה עם המגרש הביתי,נשתדל להשיג תקציב מכובד לליגה א׳ כדי שנצליח לעמוד בכבוד ולהיות בחלק העליון של הטבלה בע"ה, מוקדם מידי לדעת מה יקרה ומציע שנחכה בסבלנות להתפתחויות ונעדכן כמובן את האוהדים…חג שבועות שמח ! "

משהו לסיום?

" לסיום אני רוצה להודות לראש העיר ולחברי מועצת העיר על התמיכה בקבוצה, בקבוצת הנשים והכדורסל, לאמיר בן שמחון על התמיכה הגדולה והעזרה לקבוצה כל העונה, ליוסי נעים ולבילי- מנהלי הקבוצה, ליוסי האפסנאי ולאור בן משה עובדי המשק ולצוות המקצועי – מסיקה, קרלוס, שלומי משה וקאפח "

כתבות נוספות:  חבר מועצת העיר שי זולדן מוביל שינוי מנצח בחינוך העירוני ובצעירים: "הגיע הזמן, אחליף את דהרי"

 

צילום: ולדיסלב מויסייב

Facebook Comments