דודו בן לולו מבטיח ומקיים

מי שהיה עד לא מזמן סגן ראש העירייה, חבר מועצת העירייה, דודו בן לולו, הכריז השבוע על התמודדות למועצת העירייה בראש רשימה עצמאית. בן לולו מאמין שאבירם דהרי צריך להמשיך ולכהן כראש עירייה. מגלה שקיבל פניות להצטרף לרשימות של מועמדים רבים אך החליט לרוץ עצמאי. ומבטיח רשימה צעירה ותוססת שיעבדו למען העיר ותושביה.

דודו בן לולו בן 39 נשוי ללימור ואב לליהי – 13 ליאן- 9 ואור -3נבחר למועצת העירייה בבחירות 2013 כמתמודד עצמאי, צעיר, בן לאחת מ- 18 המשפחות הראשונות של קריית גת חבר לרשימה של אבירם דהרי, משמש כתובת ברשת החברתית פייסבוק לפניות תושבים ועומד בראש תאגיד הכדורגל החדש. את הקדנציה הזאת הוא מסיים עם האהדה גדולה בציבור.

למה להמודד ברשימה עצמאית ולא להמשיך ברשימת תדמית, הרשימה של ראש העירייה, שבמהלך הקדנציה היית חלק ממנה?
בקדנציה הקודמת התמודדתי ברשימה עצמאית שהקמתי. מראש הכרזתי מראש שאלך עם ראש העירייה שינצח. הבנתי, וממש לא טעיתי, שאם באמת רוצים לשנות ולעבוד למען הציבור זה מהקואליציה ולא מהאופוזיציה, ראש העירייה, אבירם דהרי, ביקש שאצטרף אליו לסיעתו וזה מה שעשיתי, במחשבה לאחור זו הייתה החלטה פוליטית מצוינת לטובתי ולטובת ראש העיר. היה ביננו חיבור מצוין במהלך כל הקדנציה. דהרי עמד בכל מילה ובכל התחייבות שלו לגביי, נתן לי יד חופשית לפעול בתחומים רבים, בהם אומר בענווה זכיתי להערכה רבה.

ראש העירייה קידם אותי עד לתפקיד סגן ראש העירייה במקום מי שהיה חבר מועצה, מיקי זוהר שנבחר לכנסת, אין לי ספק שההחלטה שלי לחבור לתדמית הוכחה כמצוינת.

מה פירוש החלטה שהתבררה כמצוינת?

הייתה לי אפשרות לפעול למען התושבים בכל האגפים בעירייה. עבדתי קשה מאוד למען כל תושב שפנה אלי וגם למען הכלל. נכנסתי למועצת העירייה כדי לשפר ולקדם נושאים שמפריעים לתושבים בעיר שלי. כסגן ראש עירייה יכולתי לתקן ולפתור בעיות.

למה אתה לא ממשיך בתדמית גם בבחירות הקרובות?
היו כל מיני רעיונות וניסיונות לחיבורים. קיבלתי פניות רבות כמעט מכל הקשת הפוליטית, כמובן ששוחחתי גם עם ראש העירייה בנושא . בסוף החלטתי לרוץ שוב ברשימה עצמאית שהשיקול המרכזי שלי היה לשמור על העצמאות שלי ועל הזהות שלי בבחירות הללו. אני רוצה להאמין שהתושבים יעריכו את זה ויצביעו לי ויחזקו אותי במועצה. אני לא מסתיר את העובדה שאני אישית תומך בראש העיר אבירם דהרי לראשות העיר. עברנו כברת דרך יחד. הכרתי אדם שאני מאוד מעריך .
אבירם עובד קשה מאוד, מציב יעדים וחותר אליהם, לא נכנע למשרדי הממשלה, מכיר את העולם הפוליטי היטב, ולראייה תוצאות הקדנציה האחרונה מדברות. העיר שינתה פניה בכל ההיבטים.
ומהיכרות עם המתמודדים לראשות שכבודם במקומם מונח כמובן אני חושב שהניסיון, הפיקחות, הצניעות והנאמנות של אבירם יובילו אותו להמשיך להנהיג את עירנו קדנציה נוספת.

יש כבר מספר 2 ומספר 3 והלאה ברשימה החדשה?
לגבי הרשימה : הכיוון שלי הוא רשימה צעירה, תוססת, עם אנשים טובים שאין לי ספק שיתרמו לציבור, יעבדו קשה כמו שאני עבדתי ושכל אחד יביא את יתרונותיו למען העיר קריית גת.
לגבי מה אנחנו מציעים לתושבי העיר אני אציג בשלב מאוחר יותר בצורה פרטנית, אומר רק שאני מאמין בעשייה ולא בדיבורים. כל אחד יכול לרשום מצע ולהציג תוכניות גרנדיוזיות לעתיד
רק שוכחים שצריך קודם כל להיבחר לפני ושוכחים שצריך לקיים מה שהבטחת במהלך הבחירות. אני כבר הוכחתי שאת ההבטחות שלי קיימתי. המצע של הרשימה שלי תהייה בגובה העיניים.
צירפתי לרשימה את ארז חסון הבן של חבר המועצה בני חסון, ארז קצין בדרגת פקד המשמר הגבול בעל תואר בתקשורת בן אדם צנוע, ערכי שיתרום רבות. אני בודק אופציה גם לצרף את יו׳ר הגנים הנוכחית טוהר בן שמעון שיש לה זכויות רבות בתפקיד שהיא מבצעת בתחום גני גם שטוהר פועלת בהתנדבות שנים למען העיר וזה לזכותה. צירפתי את יקיר חגג מהנדס במקצועו ואיש אהוד ואהוב על רבים שבעזרת ה׳ יתרום רבות לרשימה ולעיר..ויש לי עוד שיתופי פעולה רבים והצעות רבות שאני מקבל ובוחן.. אין לי ספק שהרשימה שלנו תעבוד קשה ושנגיע ליעדים שנציב לעצמנו.

כיצד תראה מערכת הבחירות הזאת עם ריבוי מתמודדים?
אני מאחל לכל תושבי קריית גת בריאות איתנה והקב"ה ישמח את כולם. אני מאחל לנו הפוליטיקאים תקופת בחירות שתעבור בצורה נקייה ללא הכפשות מיותרות ושהבוחר יגיד בקלפי את דברו.
כולנו צריכים לזכור שיום אחרי הבחירות כולנו נשארים לגור כאן ביחד והכל נשכח וממשיכים לעבוד למען התושבים.
אשמח כמובן שהתושבים יעריכו באמת את מי ששירת אותם כל הקדנציה ויתנו לנו את הכוח להמשיך לפעול למענם ב- 5 שנים הבאות.

דודו בן לולו ודהרי