גנב, תקף, איים וברח לתחנת המשטרה

ביום רביעי האחרון (12.08.2015) בשעות הצהריים, התקבל דיווח במוקד 100 של משטרת המחוז הדרומי על גניבה תקיפה ואיומים מחנות נוחות באזור יד מרדכי. לטענת המוכר במקום וכעולה מעובדות כתב האישום, בזמן שהמוכר סידר את הסחורה מאחורי דלפק החנות, אדם אשר היה באותה עת במקום והימר ניצל את ההזדמנות וגנב כ-1000 ש״ח מתוך מגירה שהייתה בדלפק. המוכר שהבחין בכך ביקש ממנו לעזוב את הדלפק ואז החל החשוד לדחוף את המוכר ולאיים עליו תוך שהוא אומר לו: ״זוז אני אדקור אותך״.

משטרת שדרות

משטרת שדרות | צילום: חטיבת דובר המשטרה

בשלב מסוים נמלט החשוד מהחנות והמוכר דיווח על ההתרחשות למשטרה. לאחר מספר שעות בהם שוטרי תחנת שדרות של משטרת מרחב לכיש ערכו סריקות באזור והחלו בניסיונות להתחקות אחר החשוד, הגיע החשוד בכוחות עצמו לתחנת המשטרה בעיר שדרות והסגיר את עצמו. בחקירתו אמר לשוטרים כי עשה זאת בכדי לשלם את חשבונות החשמל.

בתום חקירה מהירה שהתנהלה במשטרת שדרות, ביום שלאחר באירוע (יום חמישי האחרון 13.08.2015) הוגש כנגד החשוד כתב אישום בבית משפט השלום באשדוד באמצעות חטיבת התביעות של משטרת ישראל בגין תקיפה איומים וגניבה. עוד הוחלט בבימ״ש להאריך את מעצרו של החשוד, בן 36 תושב שדרות, עד להחלטה אחרת.

במשטרת שדרות ציינו כי על אף שהחשוד הסגיר עצמו למשטרה מספר שעות לאחר אירוע, מעשיו חמורים ואלימים ועל כן יש למצות עמו את הדין.

כתבות נוספות:  חיי אורה, על מגילות רות ואסתר

Facebook Comments