גן הילדים סגור למעלה משבוע בגלל חולדה

חולדה גדולה בגן ילדים מטיילת בשלווה על השיש זה מחזרה מעורר חלחלה. אבל גן ילדים סגור למעלה משבוע בגלל אותה חולדה זה כבר מעורר זעם. שבוע שעבר התברר שבגן הילדים "מנחם" בקריית גת מסתובבת, כמעט באין מפריע חולדה שמנה. במשך כמה ימים קיווה הצוות שהחולדה תעזוב את המקום מרצונה החופשי אבל זה לא קרה והגננות דיווח למפרק הזמני שמנהל את העמותה שמנהלת את הגן

גן הילדים מנחם שייך לעמותת גני ילדים חב"ד שנכנסה להליך פירוק לפני מספר חודשים. ההורים שרשמו את הילדים עוד באפריל שנה שעברה לגן לכודים בין הרצון בגן על פי אורח חייהם ובין מפרק זמני שיושב בתל אביב.
בעקבות ההודעה על החולדה מיהר המפרק וסגר את הגן לפני חמישה ימים. הורים נותרו בלי גן שמשמש גם כצהרון לילדים שלהם. אבי אחד האבות מספר: כבר שבוע ימים שהילדים בבית למפרק שבכלל לא נמצא בעיר לא אכפת הוא טוען שהמדביר לא מוצא את החולדה וכל עוד החולדה לא נמצאה משרד המסחר והתעשייה שהגן בהשגחתו לא מאשר לפתוח את הגן כך לטענת המפרק.

בינתיים ההורים חסרי אונים, נציג המפרק, עו"ד איציק רייס טען שלגן נשלח מדביר כבר לפני שבוע אבל הוא לא מצא את החולדה ואולי, אומר עו"ד רייס, היא בכלל עזבה מרצונה החופשי אותה חולדה ובכלל הכל תלוי בתמ"ת. הוא רייס רק מפרק

התעקשנו " מתי הילדים חוזרים לגן?" אולי, אמר עו"ד רייס, נבקש מהתמ"ת שיאשר לנו להכניס את הילדים למבנה סמוך שאין לו אישורים רק בינתיים עד שנגלה מה עלה בגורל החולדה.

בתמ"ת לא כל כך ידעו על החולדה בגן הילדים והתחייבו לבדוק ומהר.

ביום רביעי קצת לפני סגירת הגליון חזרו לאבי האבא והוא מסר לנו שלא פתחו את הגן, המפרק לא מדבר איתם והם די אובדי עצות.

כתבות נוספות:  ילדי הגנים חגגו 70 למדינה

Facebook Comments