גמלאי קריית גת חגגו סיום עונה

כמדי שנה התכנסו להם למעלה מ-200 גמלאי קריית גת באולמי "שוהם" לחגיגת סוף שנת הפעילות תשע"ח. הגמלאים נהנו ממופע ייחודי של להקת בזוקלאה בניחוח יווני –ים תיכוני, מהרקדה ומארוחת צהריים כיד המלך.

מסיבת הסיום חותמת כאמור עונת פעילות מגוונת. מדי יום רביעי מתכנסים הגמלאים בהיכל אדית ונהנים מהרצאות מרתקות בכל תחומי החיים וממופעי תרבות ופנאי. במכללת הגמלאים מציינים כי השנה, על מנת לאפשר לכל החברים להתארגן מראש ולהשתתף בכמה שיותר פעילויות, הנפיקו חוברת שנתית עם תכני המכללה, מה שאפשר לחברים להיחשף לפעילויות מבעוד מועד ולהבטיח את מקומם בהרצאות, בסיורים וכד'.

יו"ר מכללת הגמלאים יצחק אטיאס וממלאת המקום טובה רויס מזמינים אתכם, גמלאים חדשים, להצטרך למשפחת מכללת הגמלאים בשנת הפעילות הבאה שתיפתח גם היא בהתכנסות חגיגית ב-3.10.18 בהיכל אדית עם מופע הפתיחה "הרובע הלטיני- שירים עם טעם של פעם", ניתן להצטרך ברישום בכנס הפתיחה ומומלץ לעקוב אחר הפרסומים.

במכללה ביקשו להודות לכל העוסקים במלאכה: הנהלת רשת המתנ"סים אמיר בן שמחון ורבקה בוזגלו, מנהלת מחלקת התרבות נורית אזרד על הליווי, לצוות רשת המתנ"סים וכמובן לכל חברי מכללת הגמלאים אשר פוקדים את המפגשים מדי שבוע ונהנים.