ברכות ל-19 הקצינים החדשים בני קריית גת

ממשיכים במסורת: ביום חמישי האחרון העניק ראש עיריית קריית גת אבירם דהרי את ברכתו לקצינים ולקצינות החדשים בצה"ל ובכוחות הביטחון, בני העיר קריית גת והעניק להם מחשב נייד.

המיזם "מחשב לכל קצין" פועל באמצעות מרכז הצעירים "תנופה" משנת 2010 ועד היום קיבלו 156 קצינות וקצינים מחשבים ניידים.

הקצינות והקצינים החדשים הגיעו ללשכת ראש העיר יחד עם משפחותיהם, שם נפגשו עם ראש העיר, איברם דהרי, עם הממונה על תחום הצעירים, חבר המועצה שי זולדן ועם מנהלת מרכז הצעירים תנופה, אודליה סבג. ראש העיר סיפר לקצינים ומשפחותיהם על התפתחותה של העיר קריית גת וחבר המועצה שי זולדן סיפר על פרוייקט המלגות לצעירים וסטודנטים ועל הפעילות הנרחבת של מרכז הצעירים תנופה. הקצינים הציגו את עצמם, סיפרו על היחידות בהן הם משרתים ומסלולי הקצונה והיכן למדו בקריית גת.

IMGP9736

ראש העיר ציין כי מספר הקצינים, תושבי העיר, ממשיך לעלות מדי שנה וכי עיריית קריית גת שמחה לעודד צעירים לבחור במסלולי קצונה ושירות משמעותי בצה"ל וכן מעודדת השתלבות המועמדים לגיוס בתוכניות כמו עתידים, מגשימים וכד'.

איחולי הצלחה לקצינים החדשים בצה"ל: בן הרמן נבגקר, נועה טוביאנה, ליאב כהן, אביחי זאנה, רם המר, צחי יצחק אלקובי, אריאל צברי, עומר אוחנה, מיכל צ'וברוצקי, זהבה מרשה, דין אברהמי, דניאל בן עמי, אלכסנדר שקולניק, זיוה מאיו, ברק נקש, עדיאל אלכסלסי, טליה פרטוק, טום ניקיטנקו.

כתבות נוספות:  בלוני התבערה הגיעו ליער המלאכים למושב נועם ולכפר הריף