בעל המועדון לא דיווח על קטטה ודקירה, המקום נסגר ל21 יום

באמצע החודש שעבר התקבל דיווח במוקד 100 של המשטרה באמצעות מד״א על פצוע שפונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים ברזילי כתוצאה מדקירה בבטנו. האירוע התרחש בפאב בעיר קרית מלאכי הנקרא ׳קפה מוקט׳ בתאריך 20.10.2015. הפצוע, נתין אריתראה בשנות העשרים לחייו, זומן למשטרת קרית מלאכי ע״מ להגיש תלונה ולמסור את גרסתו לאשר התרחש שם באותו הלילה.

לחוקרי משטרת קרית מלאכי סיפר כי חבורה של צעירים תקפו אותו, השליכו עליו כיסאות ואחד מהם דקר אותו בתוך המועדון. עוד סיפר כי גנבו ממנו אלפי שקלים ולאחר המקרה בעל המועדון אף ביקש ממנו שלא לדווח על האירוע למשטרה, כיוון שחשש שמא ייסגרו לו את העסק בעקבות המקרה.

במשטרת קרית מלאכי פתחו בחקירת נסיבות האירוע ובניסיון להתחקות אחר המעורבים בו. חקירה זו עודנה נמשכת ובימים הקרובים צפויים מעצרים של המעורבים בקטטה. בתוך כך זומן ביום חמישי האחרון בעל המועדון, תושב קרית מלאכי בשנות העשרים לחייו, החשוד בשיבוש הליכי חקירה, לצורך שימוע שנערך בתחנת משטרת קרית מלאכי ע״י סגן מפקד התחנה. לטענת בעל המועדון התפתחה קטטה במקום במהלכה הושלכו בקבוקים ע״י מספר מבלים. עוד אמר שבסיום לא דיווח על כך למשטרה מסיבה שאינה ברורה, זאת על אף שהדבר מתחייב עפ״י חוק. בתום השימוע הוחלט על סגירת העסק למשך 21 יום, זאת בגין הפרת הסדר הציבורי והחשש לפגיעה בשלום הציבור במועדון.