בני 15, החזיקו סמים, פרצו, שדדו וגנבו

בשבוע שעבר התקבל מידע אצל רכז מודיעין הנוער של משטרת קרית מלאכי שעניינו בני נוער שפרצו פעמיים למחסן של בית עסק בעיר וגנבו מתוכו מוצרים. בסוף השבוע האחרון הגיעו בלשי הנוער לביתם של החשודים על מנת לעכב את השניים לחקירה. שני החשודים, בני 15 תושבי קרית מלאכי נלקחו מביתם לחקירה בתחנת המשטרה בעיר. בנוסף בחדרו של אחד הקטינים מצאו בלשי הנוער חומר החשוד כסם מסוג ׳נייס גיא׳.

AtVzYI3ptGZv5V43vYh0Otva6Ec6Dx27ztMicaV4iEMq

הנייס גיא שנתפס בביתו של אחד הקטינים.

בחקירתם בתחנת המשטרה בעיר הודו בשתי התפרצויות למחסן וגניבת חטיפים ושתייה מתוכו, הכל במהלך חודש יוני האחרון.  הם שוחררו למעצר בית, ובקרוב צפויים להגיש כנגדם כתב אישום בעיקר בגין התפרצות וגניבה.

לאחרונה הוגש לאחד הקטינים המעורבים באירוע זה כתב אישום בגין שוד אחר. אז שדד יחד עם חברו תכשיטים וכסף מעובדת זרה שהלכה ברחוב בקרית מלאכי. גם במקרה ההוא השניים נעצרו ע״י בלשי הנוער של משטרת קרית מלאכי, וכאמור לאחרונה הוגש נגדם כתב אישום.

במשרד הנוער של משטרת קרית מלאכי מציינים כי לאחרונה נעצרו מספר קטינים שהיו מעורבים באירועי אלימות ורכוש באזור. ״לפשע אין גיל וצריך תמיד לזכור כי לקורבן העבירה נגרם נזק בין אם מדובר בקטין או בבגיר״, מספר חוקר הנוער של משטרת קרית מלאכי רס״מ רובי דראך.

צילום: חטיבת דובר המשטרה.
כתבות נוספות:  קבוצת "מאמות 40+-" יצאה לדרך