ביקור ח"כ מיקי זוהר בכפר נוער עלה-נגב

ח"כ מיקי זוהר ב השבוע ביקר השבוע בכפר הנוער עלה-נגב בהשתתפות יו"ר הכפר אלוף (מיל') דורון אלמוג. ח"כ מיקי זוהר בביקור: "לאנשים שנמצאים כאן יש נשמה גבוהה במיוחד".

ח"כ זוהר עם יו"ר הכפר דורון אלמוג ומנכ"ל הכפר אבי וורצמן

ח"כ זוהר עם יו"ר הכפר דורון אלמוג ומנכ"ל הכפר אבי וורצמן

ח"כ מיקי זוהר ערך השבוע סיור בכפר השיקומי עלה-נגב. במסגרת הסיור שנערך בהשתתפות יו"ר הכפר האלוף במיל' דורון אלמוג והמנכ"ל אבי וורצמן, זכו המבקרים לסקירה על התפתחות הכפר שמסייע ומטפל בשיקום של אנשים לאחר פגיעות נרכשות כגון שבץ, תאונות דרכים, ונקלעו לבעיות רפואיות מורכבות.

במהלך הביקור ציין ח"כ זוהר כי "נפלא לראות את החזון של אלוף (מיל') דורון אלמוג מתגשם וכמי שחי ונושם פריפריה כל חייו מדהים בעיניי לראות את הנגב מצמיח איים ירוקים אנושיים מדהימים כאלה. בנוסף התייחס ח"כ זוהר לצד הקבלי הייחודי לדבריו שקיים באנשים שמתגוררים בכפר. "החיבור בין התפיסות ובין האוכלוסיות שנרקם כאן הוא ייחודי ועשוי להטמיע שינוי עמוק בחברה הישראלית. לכל ילד ומבוגר שנמצאים פה ישנה נשמה גבוהה מאוד והקבלה אומרת שנשמות ילדים דוגמת אלה שמצויים כאן בכפר- התגלגלו מעולמות קודמים לעולם הזה, ונחשבות לגבוהות אף יותר משל העילויים הגדולים ביותר. לאף אחד אין בדיוק מושג מה עובר בראש של אותם אנשים שנמצאים פה, אולי למעט אלה שחיים איתם כאן לאורך כל שעות היממה, כי אנחנו כאנשים 'רגילים' לא מסוגלים להבין את העוצמות והאנרגיות שטמונות בהם". לסיכום הביקור הודיע ח"כ זוהר כי יפעל להקים כפר שיקומי דומה בצפון הארץ.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.