בזכות השכנים: נתפס פורץ בקיבוץ 'עין צורים'

בתאריך 21.08.2015, בשעות הלילה דיווחו שני אזרחים למוקד 100 של משטרת המחוז הדרומי כי תפסו שני חשודים שניסו לפרוץ לדירה בקיבוץ ׳עין צורים׳.

20150827030723

כלי הפריצה בהם השתמשו החשודים לביצוע מעשיהם

עוד סיפרו למשטרה כי אחד מהם מאיים עליהם. ניידות סיור של משטרת קרית מלאכי ממרחב לכיש הגיעו למקום בתוך מספר דקות. ברגע שהחשודים בפריצה זיהו את השוטרים מגיעים למקום הם פתחו בריצה לעבר שטח פתוח. השוטרים ביצעו מרדף רגלי כשבסופו עצרו את השניים.

לאחר מעצרם השניים נלקחו לחקירה בתחנת משטרת קרית מלאכי. בתחילת החקירה טענו כי רצו להתפנות ובימים האחרונים החקירה נמשכה ומעצרם הוארך. ״בהמשך החקירה אחד החשודים הודה וסיפר כי הגיע עם חברו באמצעות רכב לקיבוץ ׳עין צורים׳ במטרה לגנוב אופניים חשמליות. לצורך כך הגיעו מצוידים במברג וקאטר וניסו לפרוץ לדירה״, מספר רס״מ גיל טל חוקר במשטרת קרית מלאכי אשר הוביל את החקירה.

בהמשך החקירה התברר כי השניים ניסו בפועל לפרוץ לדירה, אולם בשעת מעשה זוהו ע״י תושבי הקיבוץ כשהם על אדן החלון. תושבי הקיבוץ רצו להוציא אותם מהקיבוץ ואז החל אחד החשודים לאיים עליהם. תושבי הקיבוץ התקשרו למשטרה וכאמור השוטרים הגיעו למקום ועצרו את שני החשודים. בהמשך אותרו כלי הפריצה אשר שימשו את החשוד כשהם זרוקים בגינה השייכת לבית אליו ניסו לפרוץ.

היום הוגשו כתבי אישום כנגד השניים, תושב בית שמש בשנות ה-20 לחייו ותושב חולון בשנות ה-30 לחייו. כתב האישום הוגש בבית משפט השלום באשקלון באמצעות חטיבת התביעות של משטרת ישראל. כמו כן הוגשה בקשה למעצר עד תום הליכים. סעיפי האישום העיקריים העומדים כנגד החשודים הינם: התפרצות ואיומים.

צילום: חטיבת דובר המשטרה.
כתבות נוספות:  תאונת דרכים בכביש 40 בין צומת קוממיות לפלוגות

Facebook Comments