בבקשה סיימו את ההצללה

מיתקן המשחקים הבודד בגן המשחקים באקסודוס היה חשוף 15 שנים לשמש ולגשם, המיתקן מיושן וסביבו חול מלוכלך שהיה זרוע בבדלי סיגריות, ואפילו קונדומים ומזרקים מצאו שם ילדים שהגיעו לשחק. בזכות "בחירות 2018" סוף סוף הוחלף החול בדשא סינטטי, הוצב עוד מתקן לקטנטנים אלה שבאו ולא סיימו. הצללה במיתקן הותיק תקועה והמיתקן החדש עומד חשוף . השמועות מתעקשות שהסיבה היא שנגמר הכסף לשלם לקבלן.

ברחוב יציאת תש"ז – אקסודוס בשער הדרום עומד לו שנים רבות מיתקן משחקים בתוך ארגז חול גדול . המיתקן חשוף ללא הצללה ובקיץ הוא רותח עד חשש לכוויה לילד שנוגע בו. החול היה מלוכלך מאוד ולא מטופל. היו מקרים שילדים מצאו בחול לא רק בדלי סיגריות וקליפות גרעינים אלה גם שברי בקבוקים, קונדומים ומזרקים. רק טבעי היה שהורים הדירו את רגליהם מהמקום.
רוחות "בחירות 2018" שבזכותם משפצים ומייפים את מרחבי המשחקים של הילדים בקריית גת לא פסחו על גן השעשועים הזה. במקום חול נפרס דשא סינטטי בסמוך הוצב מיתקן משחקים לפעוטות. מסביב למיתקן הוותיק הוקמו עמודים כדי למתוח הצללה. וזהו כאן זה נתקע כבר למעלה מחודש העמודים עומדים והצללה איננה. למיתקן החדש לפעוטות אין אפילו עמודי הצללה כך ששם ככל הנראה יישאר המיתקן חשוף לשמש ובלתי שמיש בקיץ הלוהט. . רס"ר שמועתי מדבר על כך שאין לעירייה כסף לשלם לקבלן שמעקב את הצללה כאמצעי לחץ. נקווה שרס"ר שמועתי טועה ומדובר בעיכוב קל.

כשהגעתי לבקר במיתקן, הראתה לי האמא שקראה לי לדבר על ההצללה שלא הוצללה, מסגרת מתכת ריקה שניצבת ליד גן הילדים הסמוך, גן אקוסדוס: "זה היה לוח מודעות חמוד שהציבה העירייה ממש לפני רוחות "בחירות 2013" עם הזמן פסי העץ נעלמו, נשברו, נעקרו לא ממש ברור לי מה קרה להם אבל העירייה לא שיפצה וככה נשארנו עם מסגרת מתכת לא שימושית" .

מכובדי, ראש העיר שלי, תרשה לי עצה זעירה מתושב קטן : גם כשנגמרות רוחות הבחירות אנחנו התושבים ממשיכים לחיות בעיר. בבקשה טפלו לא רק ברוחות "בחירות 2018" אלה גם בשמירה על מה שכבר הותקן ברוחות "בחירות 2013".

 

שרידי לוח המודעות שעומד יתום מהתקף בחירות 2013

שרידי לוח המודעות שעומד יתום מהתקף בחירות 2013