בבקשה להתחיל לפחד

ביום שלישי השבוע הגיש מזכיר עיריית קריית גת, ישראל אליאס, תלונה במשטרה נגד חבר מועצת העירייה, עו"ד יקיר שינדלר בשם העירייה. הסיבה: פוסט שהעלה שינדלר בפייסבוק בו טען שבכוונת העירייה לסגור את תיכון שלאון. העירייה לא הסתפקה בתלונה במשטרה אלה מיהרה והעלתה את האישור על הגשת התלונה בדף הפייסבוק הרשמי שלה כולל המכתב שהוגש בתחנה כדי שכולם יראו מעין טקס השפלה בכיכר העיר מסגנון מודרני. התלונה במשטרה מצטרפת למכלול של תביעות משפטיות, איומים בתביעות, והשפלות בישיבות מועצה שמופנים כלפי מי שלא מסכימים עם ראש העירייה, אבירם דהרי, וצוותו.

תלונה במשטרה נגד עוד יקיר שינדלר

התלונה

באמצעות דף הפייסבוק של עיריית קריית גת גילה חבר מועצת העירייה, עו"ד יקיר שינדלר, כי מזכיר העירייה, ישראל אליאס הגיש במשטרה תלונה בגין הוצאת לשון הרע בשם העירייה. בתלונה צוין כי שינדלר פירסם מידע כוזב לפיו ראש העירייה, אבירם דהרי, הודיע על ישיבת חירום לפני סגירת יבת ספר שלאון ואף קרא למאבק ציבורי נגד הכוונה.

העירייה מתלוננת, כך מהכתוב כי הפרסום גרם לתסיסה ולחרדות של עובדי העירייה, הורים ותלמידים שחוששים להירשם לבית הספר.

פרסום אישור הגשת התלונה ומכתב התלונה בדף הפייסבוק הרשמי של עיריית קריית גת הוא סוג של שיימינג.

שימיננג כבר מזמן הפכה לסוג של התנהלות בסביבת ראש העירייה, אבירם דהרי. דהרי, אם תחת כיסוי של העירייה או באופן עצמי מרבה להגיש תביעות בבתי משפט השונים תלונות במשטרה, וגם לא חוסך באיומים: דוגמת, כתב התביעה יחכה לך בביתך, אתה רוצה פעם לקבל מכתב התרעה? שהופנו לא פעם כלפי חבר מועצה שאינו מתיישר על פי הקו של דהרי או כלפי כתב שהעז לכתוב כתבה לא אוהדת. גם כשלא מדובר באיומים ברורים דהרי משתלח. נאומים הכוללים רמיזות, חלקן על גבול פגיעה בצנעת הפרט, הם חלק מישיבות מועצת עירייה. כולם שותקים.

כתבות נוספות:  תאונה בכרמי גת

בשקט, בחדרי חדרים יסכימו "המזוהים" לציין שאינם מסכימים עם הדרך אבל מפחדים לצאת נגדה בגלוי. כי בסביבה של דהרי לעצמאות מחשבתית יש מחיר. תשאלו את משפחת לדרמן.

Facebook Comments