"אתכם מכל הלב" מציינת עשור לפעילותה בקריית גת

נשיא עמותת "אתכם מכל הלב" ז'אק דה טולדו יחד עם אונדרה ודניאל הגיעו למפגש עם ראש העיר, אבירם דהרי ושוחחו על פעילות העמותה בעיר לאורך השנים. במפגש השתתף גם ראש אגף האגף לשירותים חברתיים יהודה לגאמי יחד עם נחמה כהן ונציגות האגף.

עמותת 'אתכם מכל הלב' מעניקה מידי חודש 15 מלגות על-סך 1000 ש"ח כל אחת למשפחות צעירות ומעוטות יכולת בקריית גת. המלגה מוענקת למשך שנה לכל משפחה ומהווה מענק המסייע להן לצאת מהמשבר אליו נקלעו ולהצליח לתפקד באופן עצמאי תוך הצטרפות למעגל התעסוקה ורכישת הכשרה מקצועית. את המלגות מגייסת העמותה מתורם המעדיף להישאר אנונימי והשנה מציינת עמותת "אתכם מכל הלב" עשור לפעילותה בקריית גת.

ראש העיר אבירם דהרי יחד עם נשיא העמותה ז'אק דה טולדו ונציגי העמותה בקריית גת אונדרה ודניאל.

ראש העיר אבירם דהרי יחד עם נשיא העמותה ז'אק דה טולדו ונציגי העמותה בקריית גת אונדרה ודניאל.

ראש העיר אבירם דהרי שיבח את פעילות העמותה ואמר: " גדולתה של עמותת אתכם מכל הלב היא ביכולת לסייע למשפחות, להכשיר אותן ולתת להן כלים על מנת שיוכלו לעמוד לבדם ולתפקד באופן עצמאי. אנחנו מברכים על פועלם בעיר".

ז'אק דה טולדו, נשיא העמותה, סיפר לראש העיר, אבירם דהרי,  שכילד בצרפת הוא נאלץ לענוד את הטלאי הצהוב בתקופת השואה והוא חווה על בשרו את המשמעות של להיות ילד רעב. הוא הבטיח לעצמו כי אף ילד לא יצטרך לסבול מחרפת רעב ולכן שם לו למטרה לסייע למשפחות וכך עושה עמותת איתכם מכל הלב. דה טולדו ציין ארוכות את פעילותם של אנדרה ודניאל במסגרת העמותה בקריית גת ואת הנכונות שלהם לעזור ולסייע לכל תושב.

במסגרת המפגש הקריאו נציגות הרווחה מספר מכתבים מטעם המשפחות המקבלות סיוע מהעמותה וכך נכתב באחד המכתבים:  "כשדניאל באה לביקור בית וכשהיא אישרה את התרומה זה היה יום מאושר בשבילי, פשוט הזלתי דמעות כי אני ביקשתי מהשם יתברך שיעזור לי ושישלח שליחים להאכיל את הילדים שלי ופתאום דניאל המקסימה הופיעה כמו מלאך משמיים. רק השם יודע כמה אנו זקוקים לזה וכמה זה אויר לנשימה בשביל משפחתי. אנו עוברים תקופה מאוד קשה כלכלית המצב לא פשוט כלל והתרומה זה אור בקצה המנהרה".

כתבות נוספות:  איחוד הצלה ואיחוד האמבולנסים בישראל חברו יחד במטרה להכפיל את כוח האמבולנסים לפינוי רפואי בישראל