אשקלון: מעשה בנהג פסול

טרקטורוןשוטרי משרד התנועה בתחנת אשקלון של מרחב לכיש במשטרה ממשיכים לפעול בנחישות כנגד עבירות ונהגים המסכנים את שלום הציבור ברחבי העיר. בפעילות שערכו בסוף השבוע, נתפס נהג טרקטורון שנוהג בזמן היותו בפסילת רישיון וזאת רק שבועיים לאחר שסיים לרצות תקופת מאסר בגין אותה העבירה. לאחר מעצרו הועבר החשוד לחקירת בוחני התנועה של משטרת לכיש ובסיומה נכלא. היום הוגש נגדו כתב אישום בבית המשפט על ידי לשכת תביעות תעבורה לכיש.

עבירת נהיגה בזמן פסילת רישיון הינה עבירה חמורה המסכנת את משתמשי הדרך. לא בכדי הושת עונש מעין זה על נהג, אך זה מנגד מזלזל במערכת החוק וממשיך לנהוג כלא היה. במשטרת המחוז הדרומי בכלל, ובמרחב לכיש בפרט, פועלים באופן נחוש כנגד אותם מפרי חוק המסכנים רבות את ציבור משתמשי הדרך.

שוטרי משרד התנועה במשטרת אשקלון עצרו ביום שישי האחרון את תושב העיר אשקלון, 22, לאחר שזה נצפה נוהג שוב כשהוא תחת פסילת רישיונו. החשוד, שזאת אינה הפעם הראשונה בה נתפס בגין עבירה חמורה זו, נצפה בסוף השבוע נוהג בטרקטורון ואף מרכיב עמו אדם נוסף. שוטרי התנועה של תחנת אשקלון עצרו את החשוד וזה הועבר לחקירת בוחני אגף התנועה של משטרת מרחב לכיש בה הודה במיוחס לו ובסיומה נכלא. מעצרו הוארך בסוף השבוע והיום הוגש כנגדו כתב אישום על ידי עו"ד פקד חופית נבו-אבקסיס מלשכת תביעות תעבורה לכיש. מכתב האישום עולה כי הנאשם נהג בזמן פסילה שהוטלה עליו בבית המשפט לתעבורה באשדוד למשך 50 חודשים ואשר היה מודע לה מעצם נוכחותו בדיון בחודש נובמבר השנה. כמו כן כתב האישום מכיל סעיפי אישום נוספים בגין עבירות התעבורה הנלוות, דוגמת הסעת נוסע נוסף ללא היתר וללא קסדה, היעדר רישיון נהיגה ופוליסת ביטוח תקפים ועוד. בתום דיון שנערך היום בבית המשפט הוארך מעצרו של הנהג עד החלטה אחרת.

כתבות נוספות:  נזק של מאות אלפי שקלים למתקן טיהור השפכים קריית גת
צילום: חטיבת דובר המשטרה.