אפשר בבקשה קצת דשא וצמחיה מפלסטיק לרחוב ראובן | "אל תעקור נטוע" , אמר קוהלת

אפשר בבקשה קצת דשא וצמחיה מפלסטיק לרחוב ראובן

הבעיה הכי גדולה של תושבי רחוב יהודה ורחוב ראובן בקריית גת היא היותם רחוב צדדי. מה שנחשב ליתרון: רחוב שקט, מעט מכוניות קהילתיות הוא ככל הנראה גם חסרון גדול שלהם כי כשפורצת עונת בחירות 2018 הם לא ברשימת המשופצים כי מי יראה את משטחי דשא הפלסטיק והפסלים מסין ויבין שיש השקעה בתושב?

כמה תושבים מרחובות יהודה וראובן ביקשו שאקפוץ. עמדנו באחר הצהרים ליד מגרש כדורגל מוזנח, הסתובבנו בשכונה שקטנה ונעימה שלא שופץ ולא טופח בה דבר ודברנו על החיים, על טרור העפיפונים, על המונדיאל ועל שיפוצים. כלאמר על האין שיפוצים. בחצי חיוך עגמומי אמר אחד מהם "אולי אם תכתוב גם אנחנו נקבל קצת שיפוץ כדי שתהייה תמונה בפייסבוק" . אדוני ראש העיר, אבירם דהרי אולי בכל זאת גם יהודה והראובן..

"אל תעקור נטוע" , אמר קוהלת

במקרה קצת לפני הבחירות המקומיות, עוקרים את הצמחים הישנים כדי לנטוע חדשים. עקרו את הוורדים בכיכר שמול מגדלי השלום, עקרו את השיחים שנראים כמו ברושים קצרים בכיכר ביציאה מדרך הדרום (אני יודע שעקרו עוד) והצמחים האלה ששנים רבות היו נוף מצוין ועשו רושם שהם בריאים ויפים הפכו פתאום בחודש יוני 2018 ללא טובים, אם אסתמך על ההסבר של חבר המועצה, דודו בן לולו בפייסבוק אז יש חברת גינון חדשה שהחליטה שמשהו בצמחיה הזאת לא טוב. במשך שבוע ימים שאלתי אנשים למה לדעתם עקרו את הצמחים החביבים האלה וכולם ללא יוצא מן הכלל ענו: בגלל הבחירות. אז אולי כדי בכל זאת לשאול עוד פעם את חברת הגינון אולי הם התבלבלו ואנחנו תושבי העיר משלמים סתם עבור עקירה מיותרת?