אל תפנו זבל לפני השעה 8 בבוקר זה מעצבן את הבוחר

נתחיל במחמאות: עובדי משאיות פינוי הזבל, פינוי הגזם, מכסחות הדשא הממונעות אתם כולכם עובדים נהדרים שעושים עבודה קשה. תודה. אבל למה זה תמיד באותן שעות שהורי וילדים מדרך למוסדות החינוך, כבישים פקוקים והורים ממהרים.

תחילת השבוע, השעה רבע לשמונה בבוקר רחוב אדוריים פקוק לשני הצדדים. לא רחוק מהפניה לרחוב אתרי המקרא משאית זבל מתנהלת באטיות מפנה את פחי האשפה. מאחוריה משתרכת שיירת מכוניות, הנהגים מנסים לעקוף אבל גם מהנתיב שמנגד שיירה ארוכה. תאונה. מכונית במכונית, נגמר במזל בפגיעת פח בלבד, המשאית ממשיכה לפנות את הפחים ולפקוק את הרחוב.

יממה לאחר מכן 20 דקות לפני השעה 8 בבוקר משאית גזם נכנסת לחנייה של בית הספר "יד יצחק" עושה סיבוב ויוצאת לא לפני שהורים שמורידים ילדים מתחמקים מדריסה.

יום רביעי השעה עשרה לשמונה בבוקר רחוב ציקלג החד סיטרי שמסתיים בגני ילדים ובית ספר יסודי שיירה של מכוניות זוחלת באטיות אחרי אותה מכסחת ממונעת שגורמת לפקק ארוך מאוד וכמובן עצבני מאוד.
לא מדובר באירוע חד פעמי מקרי. משאית פינוי הזבל נמצאת ברחוב אדוריים על בסיס קבוע בין השעה 7:30 לשעה 8:00. ומשאית הגזם עושה את הסיבוב בחניה של יד יצחק על בסיס קבוע בין השעה 7:30 לשעה 7:45 ומסכנת ילדים והורים. החוסר התחשבות הזאת בציבור מצטרפת לסגירת רחוב השופטים מספר ימים משעה ארבע אחרי הצהרים.

אני רק תושב, אין לי מושג למה אלה השעות שמבצעים את הפינויים והסלילה מה שברור הוא לציבור זה מפריע.

ראש העיר שלי כדאי לך (שנה לפני בחירות), לעשות סיבוב בבוקר לקלוט את הסבל של המצביעים הפוטנציאלים, סליחה התכוונתי תושבי העיר, לתת הוראה שדי אפשר לשנות.