אלפים פקדו את יריד התעסוקה של מרכז הצעירים "תנופה"

IMGP7475כמידי שנה, ערך מרכז הצעירים תנופה את יריד התעסוקה השנתי ברחבת המרכז המסחרי ובשיתוף קניון לב העיר. אלפי צעירים בגילאים 18-35 הגיעו לקבל מידע בדבר משרות נחשקות בשוק העבודה המקומי והאזורי וכן בדבר רישום למכללות אקדמיות ומקצועיות. צוות מרכז הצעירים ליווה את באי היריד וסיפק מידע וליווי אישי בתחומי תעסוקה, לימודים, חיילים משוחררים, עולים, הכשרות מקצועיות וכו'.

IMGP7483

מעסיקים רבים לקחו חלק ביריד והקימו את דוכניהם לטובת המתעניינים. חברות כמו דנאל, מי עדן, פתאל, אנגלו סכסון, בזק אונליין, ביכורי שדה, משטרת ישראל, שירות בתי הסוהר ועוד גייסו באמצעות היריד עובדים חדשים ואיכותיים וכן סיפקו מידע למתעניינים. בדוכנים של מוסדות הלימוד להשכלה גבוהה כמו מכללת ספיר, אחווה

ומכללת אשקלון ניתנו הטבות ייחודיות ופטור מתשלום דמי הרישום למוסדות. בדוכן של המכללה למנהל העניקו הנחה על סך 2000 ₪ לדמי רישום.

לצד כל דוכני המידע, התקיימה גם הרצאה ייחודית בקפה ארומה בקניון לב העיר. פרופ' אבי בסר ממכללת ספיר סיפק למתעניינים חשיפה לעולם האקדמי באמצעות הרצאתו המרתקת "התאוריה הפסיכוסקסואלית של פרויד".

IMGP7418

מרכז הצעירים "תנופה" מקיים מידי שנה את יריד התעסוקה כשירות לצעירי ולתושבי העיר במטרה לחשוף בפניהם את הזדמנויות התעסוקה והלימודים בעיר ובאזור בכלל. מנהלת מרכז הצעירים, אודליה סבג , הודתה למעסיקים על היענותם הגורפת להשתתפות ביריד וקראה לצעירי העיר להגיע למרכז הצעירים ולקבל את כל המידע לו הם זקוקים: "היריד השנה היה הצלחה גדולה ומימש את המטרה המרכזית שלו בחשיפת מידע תעסוקתי, מקצועי ואקדמי עבור בני עירנו. באמצעות היריד נפגשו תושבי העיר ומחפשי העבודה עם המעסיקים עצמם, יצרו קשרים והצליחו לקבל החלטות משמעותיות בנוגע לעתידם. מי שלא הספיק להגיע ליריד מסיבה כזו או אחרת מוזמן אלינו למרכז הצעירים "תנופה" בקניון לב העיר בקומה 3 לקבל את כל המידע והייעוץ לו הוא זקוק החל ממציאת כיוון תעסוקתי, דרך כתיבת קורות החיים וכמובן השמה איכותית תוך שיתוף פעולה עם המעסיקים בעיר ובאזור".

כתבות נוספות:  נעצר חשוד בעבירת מין בקטינים בקריית גת

למעוניינים בפרטים נוספים ניתן ליצור קשר עם מרכז "תנופה" בטלפון: 08-6811871