אירועי קיץ מיוחדים בקריית גת לכל המשפחה

שירן סנדל

שירן סנדל

רשת המתנ"סים, ביוזמת משרד התרבות והספורט, מפיקה יום שכולו אטרקציות למען תושבי העיר וללא עלות. האירועים יתקיימו ביום חמישי, ה- 20.8.2015.
בתוכנית: פעילויות ספורט מגוונת במהלך היום, מופעי מוסיקה ובידור במספר מוקדים בעיר, סדנאות מחול, תיפוף, הצגות ועוד.

משה פרץ

משה פרץ

עיריית קריית גת ורשת המתנ"סים שמחים להזמין את הקהל הרחב ליום שכולו תרבות. לאחר שקריית גת נבחרה (יחד עם עוד 20 ערים נוספות בארץ) לקיים את יום האטרקציות לציבור הרחב, ביוזמת שרת התרבות והספורט, ח"כ מירי רגב, עמלו ברשת המתנ"סים במהלך השבוע האחרון, על בניית תוכנית אירועים עשירה ומגוונת לטובת כלל האוכלוסיות בעיר. כל המופעים יהיו ללא תשלום ויתקיימו במספר מוקדים ברחבי קריית גת.

שולי רנד

שולי רנד

שיא האירועים במופעי המוסיקה והבידור של האמנים משה פרץ, פאר טסי, שולי רנד, כוכבת הילדים שירן סנדל, הסטנדאפיסט חן מזרחי, רוחמה רז ויהודה אליאס. לצד המופעים יתקיים הפזמונוער המסורתי והאהוב וכן אטרקציות מרהיבות כמו המופע "בעקבות האור" המשלב קטעי פירומניה, מופע אקרובטיקה אווירי, מופע לדים על מסך ענק, דמויות שטח, בית קפה נייד, מרתון סרטי ילדים, הצגות, סדנאות מחול, תיפוף ועוד.

במהלך כל היום יתקיימו פעילויות תרבות וספורט לכל המשפחה בפארק פ"ז, באולם בית רחל, היכל אדית, קאנטרי 4 העונות, התיכונים בעיר, קמפוסים ומועדונים וכן פארקים בשכונות. התושבים יוכלו ליהנות ממגוון פעילויות ספורט כמו זומבה, כדורשת, טניס, כדורגל וכדורסל, פילאטיס ופעילות אירובי מים. בנוסף, יתקיים ביום זה גם גמר ליגת בתי הכנסת בכדורסל בעיר. התוכניה המלאה תתפרסם סמוך ליום האירוע.

פאר טסי

פאר טסי

מנכ"ל רשת המתנ"סים אמיר בן שמחון ויו"ר דירקטוריון הרשת, רבקה בוזגלו בירכו על יוזמת משרד התרבות והספורט: "ביום חמישי, ה-20 באוגוסט נחגוג כולנו את התרבות והספורט בעיר קריית גת. אנחנו קוראים לכולכם להגיע וליהנות מהתכנים שיצרנו עבורכם ומודים לראש העיר, אבירם דהרי, על תמיכתו באירועי התרבות והספורט לאורך כל השנה".

כתבות נוספות:  מימון לסרי: "העירייה דוחפת אותי אל עברי פי פחת"
תמונות באדיבות עיריית קריית גת ורשת המתנ"סים בקריית גת