אינטל תשקיע כמיליון שקלים בפעילות טכנולוגית לצעירים בקריית גת

חברת ההייטק הגדולה בישראל הכריזה על תכנית חדשה לפעילות "מייקרים" – חובבי טכנולוגיה העוסקים בייצור מוצרים – שתקיף כ-1,000 בני נוער וצעירים, עם התמקדות בנשים

דני בן עטר, מנהל מפעלי הייצור של אינטל בישראל

דני בן עטר, מנהל מפעלי הייצור של אינטל בישראל

אינטל תשקיע כמיליון שקלים בפעילות טכנולוגית בקריית גת ובמועצות שפיר יואב ולכיש בשלוש השנים הקרובות, כך הודיע השבוע דני בן עטר, מנהל מפעלי הייצור של אינטל בישראל. חברת ההייטק הגדולה בישראל תתניע פעילות "מייקרים" – חובבי טכנולוגיה העוסקים בייצור מוצרים – שתקיף כ-1,000 בני נוער וצעירים, עם התמקדות בנשים.

בן עטר הכריז על ההשקעה חסרת התקדים בטקס לפתיחת אירועי "מפעלים מבפנים", לרגל חגיגות ה-60 לקריית גת. "אנו שמחים על ההשקעה", בירך המנהל הבכיר. "התוכנית מקדמת ומשלימה לאסטרטגיה של קריית גת, והמועצות הסובבות אותה, כמוקד של חדשנות וצמיחה, באמצעות טכנולוגיה ופיתוח כישורים לשוק העבודה העתידי של צעירים וצעירות".

פעילות ה"מייקרים" נתפסת כיום כמוקד לחדשנות והולמת את תחומי הליבה של אינטל – חומרה ותוכנה. היא מתחברת ישירות לתחום נוסף שאינטל ממוקדת בו – ה"אינטרנט של הדברים". התוכנית החדשה תאפשר לחשוף צעירים וצעירות בעיר לתחום, בשלב בו הם מקבלים החלטות הנוגעות לקריירה המתאימה עבורם.

רויטל ביתן, מנהלת אחריות תאגידית באינטל ישראל והאחראית על התכנית החדשה.

רויטל ביתן, מנהלת אחריות תאגידית באינטל ישראל והאחראית על התכנית החדשה.

"אנחנו נמצאים כרגע בשלבי תכנון אחרונים של הפעילות, שתחל בשנת 2016", סיפרה רויטל ביתן, מנהלת אחריות תאגידית באינטל ישראל והאחראית על התכנית החדשה. "הפעילות תכלול מגוון הפעלות 'מייקרים' לגילאים שונים, תוך שיתוף פעולה עם גורמים מרכזיים בקהילה,"

"התוכנית תכלול מגוון פעילויות עם מדפסות תלת ממדיות; לימוד תכנות ב'סקרץ'; הפעלה באמצעות ערכות 'מייקר' ייעודיות, בשיתוף מתנדבי אינטל, בנוסף לימי שיא 'מייקטונים' חווייתיים ואירועים במעבדת תכנון וייצור דיגיטלי 'פאב-לאב', המאפשרים הפיכת רעיון למוצר: תכנון ממוחשב, הדפסה תלת ממדית, חיתוך לייזר, כרסום ממוחשב ועוד", הוסיפה ביתן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.