אימון פתוח לילדי מחלקת הנוער במסגרת פעילות "הטוטו למען הספורט בישראל"

ביום רביעי שעבר לקחה מכבי קריית גת הפוגה קלה ממאבקי התחתית כשנותרו שני מחוזרים לסיום העונה לטובת אימון פתוח עם ילדי מחלקת הנוער של המועדון, במסגרת פעילות "הטוטו למען הספורט בישראל" של "טוטו-ווינר" ומנהלת ליגת ווינר סל. זהו אירוע שני שעורכת העונה הקבוצה בעירה במסגרת הפעילויות של מנהלת הליגה, אחרי ביקור בבית הספר "שלאון" במסגרת פרויקט "כדורסל למען הקהילה", ובראשון הקרוב (15.5) תתקיים באולם המקומי גם תחרות "הקלעי של המדינה".

עשרות ילדים בגילאים שונים השתתפו באימון תחנות, שכלל עבודה על יסודות כדורסל נכונים כגון כדרור, מסירה נכונה, שחרור זריקה וכו'. בכל תחנה חיכה שחקן אחר, כאשר בין היתר הסביר מרקו קילינגסוורת' לילדים על הגנת אחד על אחד, נמרוד טישמן הראה כיצד למסור בצורה נכונה ומאיר טפירו הוותיק עבד עם הילדים על כדרור, שינויי כיוון וכו'. אלאנדו טאקר הפצוע הגיע לבוש במדי הקבוצה ולקח חלק בפעילות, כשהילדים מרעיפים עליו אהבה רבה ומתעניינים במצבו.

נתי כהן, שעבד שנים רבות במחלקות הנוער השונות ברחבי הארץ והעלה את קריית גת לליגה הבכירה, הרצה בפני הילדים על התנהלות כדורסלן מקצוען ועל הערכים החינוכיים שבמסגרת קבוצתית.

קפטן הקבוצה – מאיר טפירו: "כל הכבוד לטוטו-ווינר ולמנהלת הליגה על האירוע הנפלא הזה. העבודה לאורך השנה עם הצעירים, מגיל קטסל ועד נוער, מבורכת ומועילה וכל הפעילויות האלו לאורך השנה תורמות המון. שאפו לכולם, זה כיף גדול להשתתף בימים כאלו, גם לילדים שמקבלים הזדמנות לראות שחקנים מקצוענים וגם לנו השחקנים שנהנים מאוד מכל פעילות כזו".

נמרוד טישמן: "שמחנו מאוד לפגוש כאן את הקבוצות הצעירות של מכבי קריית גת. זה חשוב שהילדים בעיר יראו שיש לאן לשאוף וימשיכו להתקדם. פעילויות כאלו מראות להם שלכל אחד יש סיכוי להגיע לקבוצה הבוגרת אם יתמיד ויעבוד קשה. כן יירבו פעילויות כאלו".

כתבות נוספות:  איחוד הצלה ואיחוד האמבולנסים בישראל חברו יחד במטרה להכפיל את כוח האמבולנסים לפינוי רפואי בישראל

Facebook Comments