איך כמעט הרסתי את חיי בתי

שלום קוראים יקרים שלי אני רוצה לשטף אתכם בסיפור שקרה לפני כשלוש שנים.

הגיעו אליי אם ובת לפתיחה הבת הייתה מאוד פתוחה עם אימא ואישרה לי לפתוח את הקלפים בנוכחותה של האם. ברגע שהתחלתי את הפתיחה ראיתי שהילדה נמצאת בקשר רומנטי עם בחור כשנתיים. גבר שההורים שלה מאוד אוהבים והמשפחות חברים טובים כי למעשה שני המשפחות עמידות מאוד וההורים בעלי מקצועות מובילים ובעלי כוח וממון. אני אמרתי לבת שאני רואה בקלפים שלפני כשלושה חודשים היא הכירה בחור חדש והיא מאוהבת בו עד מעל הראש והיא מאוד פוחדת לספר למשפחה מה היא מרגישה כלפיו . אמרתי לה שהגבר החדש שהיא הכירה מאוד עדין וטוב לב ושאני רואה שם אהבה גדולה ושאיתו היא מרגישה סוף סוף אישה. הבחורה שאלה אותי מה לעשות? והאימא כל הזמן הפריעה לי בפתיחה ותוך כדי שיחה שכנעה אותי שהילדה שלה לא יודעת מה היא עושה ושהבחור שהיא הכירה משכונה הרוסה שההורים שלו גרושים ושאין להם לא כסף ולא מעמד.

אני אמרתי לאימא שלבחור הזה יש נשמה מאוד מאוד גבוה והילדה שלה היא לא חזקה כמוה היא מאוד שברירית ועדינת נפש וזה מאוד לא נכון בשבילה להיות עם הגבר שהם אוהבים בגלל שהוא עשיר כי אליה הוא מאוד קר, מאיים, מקטין אותה לא מיני הכול שם מאוד מחושב ופועל אך ורק ממקום של ניצול ומעמד. אימא התחילה להגן על הבחור ואמרה שלא חסר לו כסף. אמרתי לה שזה מה שאני רואה ומרגישה ולמרות שהתשובה שלי לא לטעמה אני חייבת להעביר את המסר כי ממש ראיתי בקלפים אך הוא הורס את הילדה ומביא אותה למצב של חולי קשה.

יעצתי לאימא שתיתן לילדה ללכת עם אהבה שלה כי הבחור שהיא הכירה הוא הזיווג הנכון שלה משורש נשמתה. הם מאוד מתאימים ביחד ושתוך שנתיים הבחור מאוד יצליח בחיים ודווקא בגלל המקום הקשה שממנו הוא בא, וכמו שהוא דואג לאימא שלו כך הוא גם ידאג לילדה שלה שזקוקה להמון חום ואהבה. הסברתי לאימא שהבחור העשיר והמלומד שהיא מאוד אוהבת הוא לא נכון לנשמה של הילדה שלה בגלל שהוא מאוד קר ולא יודע לתת חום ואהבה. הילדה אמרה לי שהיא לא ידעה מה זה רגש ואהבה עד שהכירה את הבחור החדש. אמרתי לאימא שהבת שלה ילדה מדהימה וטובה וכל ההחלטה שתתקבל מצד ההורים היא תיקח על עצמה וזאת הסיבה שמצאתי את עצמי מדברת עם האימא ולא עם הילדה. אמרתי לאימא שאם היא תתחתן עם הבחור העשיר אני רואה שם גירושים והמון סבל לילדה. האימא הקשיבה והלכה לדרכה. לפני כ 3 חודשיים מבלי להתריע הופיע אישה על סף דלתי בוכה מדברת מהר מבלי שאני אבין על מה. הכנסתי אותה והרגעתי אותה והיא ישר אמרה לי לקח לי הרבה זמן להבין שהרסתי במו ידיי את החיים הבת שלי רק בשביל כסף ומעמד וכרגע התוצאה שאיבדתי את הבת שלי כי בעלה גרם לה לשיגעון והם בהליכי גירושים קשים היא הייתה מאושפזת במחלקה פסיכיאטרית והיום שחררתי אותה וישר באתי אלייך לבלוע את הגאווה שלי ולומר לך שצדקת וחבל שלא הנחתי לבת שלי ללכת אחרי הלב במקום אחרי כסף ומעמד ולשאול אותך האם עדיין אפשר לתקן ולהציל את הילדה? פתחתי את הקלפים ותודה לאל משמיים עדיין אישרו את הגבר הראשון שנשאר שבור ומאוהב בילדה. ראיתי שאהבה מנצחת הם הריי משורש הנשמה ושהגורל עשה את הכול בשביל לאחד אותם רק שהיא הייתה צריכה לשלם את המחיר על כך שהיא הלכה נגד הגורל. המלצתי לאימא ליצור קשר עם הבחור כמו שהיא הודתה אצלי שהיא טעתה כך תבקש את סליחתו ומחילתו ותיתן את הברכה שלה לזוגיות הזאת. ראיתי גם בפתיחת קלפים שהמשפחה צריכה לשלם המון כסף לבעלה הנוכחי כדי שייתן גט לילדה וישחרר אותה ויש שם תהליך גירושים קשה. האימא אמרה שהוא חמדן וכבר התחיל לדבר על זה אבל היא מוכנה לשאת בכל מחיר כדי לשחרר את הבת שלה. נתתי לה טיפול ל- 40 יום כדי לשחרר את הילדה מדיכאון ועצב כדי שתוכל לעבור את התהליך בקלות. ובקשתי ממנה שאחרי 40 יום תיצור איתי קשר. להפתעתי הילדה יצרה קשר והגיעה אלי שהיא מחויכת ונראית אחרת לגמרי ממה שהאימא תיארה אותה בתקופה הקשה שלה. פתחתי לה בקלפים וראיתי שהיא הצליחה להחזיר את הבחור הטוב משורש נשמתה ראיתי שהוא מלווה אותה מחזק ותומך בה וכמובן שהיא גרושה. פתחתי לה קלפים ואמרתי לה שהרע מאחוריה ושתתחזק כי בעזרת השם מתוכנן לה טיול לחו"ל חתונה הריון ופיצוי על כל התקופה הקשה שהיא עברה. קוראים יקרים שלי אני רוצה להעביר אליכם מסר מהאימא שלא התביישה להגיד שהיא ובעלה אנשים מאוד עמידים בעלי מקצועות חשובים ומכובדים ובקשה ממני לכתוב את ההכתבה כדי להעביר מסר שלא תמיד הכוח הכסף והמעמד מנצחים את האהבה. ועדיף לתת לילדים שלנו ללכת עם האמת הפשוטה שלהם ולא עם החלומות הגדולים שלנו.

כתבות נוספות:  חוק הלאום – גאווה יהודית, גאווה ישראלית

שבת שלום מאחלת לכולנו לדעת לקחת את ההחלטות הטובות ביותר בעבורנו ובעבור יקירנו.

פתרון לכל בעיה, יעוץ והבחנה זוגית, הדרכה, כיוון ויעוץ ממקום נכון ואמיתי, מנחה ערבים, ימי הולדת, גיבוש חברתי ומסיבות רווקות, מעבירה קורסים אישיים בטארוט עם סודות אישיים שלי ופתיחות שאני יצרתי. טלפון: 0527981433, 0547308109

Facebook Comments